• Bez kategorii

3 w 1, czyli 65-lecie ZSB i …

3 w 1, czyli  65-lecie ZSB i …

          22 października 2016 r. podczas uroczystości zorganizowanej w Hotelu Omega świętowaliśmy 65-lecie  Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie połączone z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej i ślubowaniem klas pierwszych.

          Uroczystość jubileuszowa przebiegła w bardzo miłej, pełnej życzliwości atmosferze, a o jej lekkość zadbali zarówno  uczniowie występujący na scenie  w programie artystycznym,  jak też absolwenci i goście zabierający głos, którzy w swoich wypowiedziach często przytaczali różne anegdoty związane z historią Szkoły. Wśród naszych gości witaliśmy m.in.: p. Marcina Kuchcińskiego – Członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i zastępcę prezydenta Olsztyna p. Halinę Zaborowską-Boruch, reprezentantów AK oraz przedstawicieli pracodawców i dyrektorów szkół zawodowych.

 

          Po ślubowaniu swoją pomysłowością zaintrygowali nas pierwszoklasiści, którzy przedstawili prezentacje dot. ich zawodów na przestrzeni ostatnich pięciu lat w ZSB. W tym roku bezkonkurencyjna okazała się klasa I b1, do której trafił Puchar dla Najbardziej Kreatywnej Klasy Pierwszej 2016. Gratulujemy! 

          Gratulujemy też Justynie Dąbrowskiej z I a/m i Jakubowi  Żurawkowi z III b, którzy udźwignęli ciężar prowadzenia tak ważnej uroczystości.

 

 

 

 

Skip to content