Konkurs fotograficzny „NIE! BEZPIECZNA BUDOWA”

0 Comments

Konkurs fotograficzny
„NIE! BEZPIECZNA BUDOWA”

20 października 2016 r. został podsumowany konkurs fotograficzny o nazwie „NIE! BEZPIECZNA BUDOWA”. Konkurs został zorganizowany przez Instytut Budownictwa UWM oraz firmę JURGO pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy i  prowadzony był w 4 kategoriach tematycznych: praca w wykopach, prace na powierzchni, prace na wysokości, drogi ewakuacyjne i p. poż.

 

Na konkurs zgłoszono 55 prac, w tym  9 prac wykonali uczniowie z klas 1b1, 2bd, IV b, IV ab. Wyróżniona została praca Pawła Sidora z klasy IV a/b. Podsumowaniu konkursu towarzyszyły seminaria, pokazy, wystawy, prezentacje firm budowlanych. Tematyka seminariów i pokazów dotyczyła: bezpiecznej pracy w wykopach, pracy z szalunkami PERI, pracy na wysokości z wykorzystaniem rusztowań. Dla uczniów klasy III b  były to ciekawe lekcje z zakresu  organizacji robót budowlanych.

 

Skip to content