harmonogram_egzaminy_ustne_2016

0 Comments

Aktualizacja
Harmonogram ustnego egzaminu

MATURA 2016

w Technikum Nr 4 w Olsztynie
oznaczenie sal:
sala 1 – sala 24, sala 2-  sala 25, sala 3- sala 26, sala 4- sala 108

data, dzień

przedmiot

sala

klasa

uczniowie

godzina

rozpoczęcia

 

10. 05. 16

wtorek

 

Język polski

1

4 a1

 

1.       

Bartkowska Anna

12.30

 

2.       

Basista Szymon Piotr

12.45

 

3.       

Demkowicz Anna

13.00

 

4.       

Deputat Katarzyna

13.15

 

5.       

Dziuba Monika Karolina

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Filipiak Patrycja

14.30

 

7.       

Gawin Małgorzata

14.45

 

8.       

Gąska Katarzyna Monika

15.00

 

9.       

Korpal Jarosław

15.15

 

10.    

Madziewicz Patryk

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16,15

 

11.    

Pask Dominika

16.30

 

12.    

Rebajn Adrian

16.45

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 1 godz. 17.25

 

10. 05. 16

wtorek

 

Język polski

2

4 a1,
4 a2

 

1.       

Ruszczyk Katarzyna

12.30

 

2.       

Sztygier Beata

12.45

 

3.       

Szymczyk Michał

13.00

 

4.       

Hajduk Monika

13.15

 

5.       

Iwanowicz Joanna

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Kobus Dominika

14.30

 

7.       

Kusz Michalina

14.45

 

8.       

Marzec Agata

15.00

 

9.       

Nietybyć Paulina

15.15

 

10.    

Sprycha Jolanta

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16.15

 

11.    

Więch Agnieszka

16.30

 

12.    

Wróbel Kamila

16.45

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 1 godz. 17.25

 

10. 05. 16

wtorek

 

Język angielski

3

4 bb

 

1.       

Chodup Robert

12.40

 

2.       

Cherkowski Cezary

13.00

 

3.       

Górczyński Mateusz

13.20

 

4.       

Kotecki Krzysztof

13.40

 

5.       

Łączyński Bartłomiej

14.00

 

6.       

Mielnicki Karol Rafał

14.20

 

7.       

Samsel Krystian

14.40

 

8.       

Wojtkun Kamil

15.00

 

9.       

Wywigacz Piotr

15.20

 

10.    

Zadroga Mariusz

15.40

 

11.    

Wojciech Krupiński SF

16.00

 

12.    

Krystian Piskunowicz SF

16.20

 

13.    

Tomasz Siwczak SF

16.40

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 3, godz. 17.10

 

11. 05. 16

środa

Język polski

1

4 a2

 

1.       

Bylińska Paulina

12.30

 

2.       

Donderowicz Joanna

12.45

 

3.       

Głowienka Aleksandra

13.00

 

4.       

Gromadzka Martyna

13.15

 

5.       

Łapińska Dominika

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Małachowska Anna

14.30

 

7.       

Mierzejewska Milena

14.45

 

8.       

Poduszyńska Magdalena

15.00

 

9.       

Parafinowicz Mariola

15.15

 

10.    

Rogulska Agnieszka

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16,15

 

11.    

Stasiuk Karolina

16.30

 

12.    

Wiśniewska Agnieszka

16.45

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 1 godz. 17.25

 

11. 05. 16

środa

Język polski

2

4 a1

 

1.       

Bobek Katarzyna Maria

12.30

 

2.       

Jękot Anna Teresa

12.45

 

3.       

Joachimiak Ewa Joanna

13.00

 

4.       

Kamińska Agnieszka Anita

13.15

 

5.       

Korgól Krystian

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Srebrowska Julita

14.30

 

7.       

Szpanowska Maria

14.45

 

8.       

Theil Patryk

15.00

 

9.       

Walczak Oliwia

15.15

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 15.45

 

10.    

Aneta Biełuś

16.00

 

11.    

Tomasz Marchwica

16.15

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2 godz. 16.55

 

11. 05. 16

środa

Język angielski

3

4 ba

1.       

Arciuch Iga

12.40

 

2.       

Arodź Jakub

13.00

 

3.       

Argalski Wojciech

13.20

 

4.       

Bajkowski Przemysław

13.40

 

5.       

Bednarczyk Joanna

14.00

 

6.       

Brzeziński – Soroka Michał

14.20

 

7.       

Gwiazda Paulina

14.40

 

8.       

Jasiński Damian

15.00

 

9.       

Jędrzejczyk Mateusz

15.20

 

10.    

Kieńć Jakub

15.40

 

11.    

Kordić Marko

16.00

 

12.    

Kozłowski Tomasz

16.20

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 8, godz. 16.50

 

12. 05. 16

czwartek

 

Język angielski

1

 4 gd

 

 

1.       

Czyż Elwira

12.40

 

2.       

Draganik Nikola

13.00

 

3.       

Gontarz Konrad

13.20

 

4.       

Rogalska Marlena

13.40

 

5.       

Karolak Łukasz

14.00

 

6.       

Komoszewska Marta

14.20

 

7.       

Krawczyk Klaudia

14.40

 

8.       

Maćkiewicz Daniel

15.00

 

9.       

Maląg Mateusz

15.20

 

10.    

Niski Jakub

15.40

 

11.    

Ochenkowski Konrad

16.00

 

12.    

Szymański Piotr

16.20

 

13.    

Witkowska Magdalena

16.40

 

14.    

Woźniak Agnieszka

17.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 1, godz. 17.30

 

12. 05. 16

czwartek

 

Język angielski

2

4 ba

1.       

Najmowicz Rafał

12.40

 

2.       

Nowak Milena

13.00

 

3.       

Ostapczuk Michał

13.20

 

4.       

Pachucki Paweł

13.40

 

5.       

Pawlak Adam

14.00

 

6.       

Piasecki Konrad

14.20

 

7.       

Siemianowski Maciej

14.40

 

8.       

Soroka Tomasz

15.00

 

9.       

Szymański Rafał

15.20

 

10.    

Wacowski Paweł

15.40

 

11.    

Wojciechowski Paweł

16.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2, godz. 16.30

 

12. 05. 16

czwartek

 

Język angielski

3

4 md

1.       

Kuskowski Przemysław

12.40

 

2.       

Macełko Łukasz

13.00

 

3.       

Ostrowski Bartosz

13.20

 

4.       

Piątkowski Edward

13.40

 

5.       

Rapacki Paweł

14.00

 

6.       

Subocz Krzysztof

14.20

 

7.       

Tyberski Konrad

14.40

 

8.       

Tymcio Mateusz

15.00

 

9.       

Ciechanowicz Łukasz

15.20

 

10.    

Gliwka Patryk

15.40

 

11.    

Kaczmarczyk Tomasz

16.00

 

12.    

Kozłowski Dariusz

16.20

 

13.    

Kudło Paweł

16.40

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 3, godz. 17.10

 

17. 05. 16

wtorek

 

Język polski

1

4 ba

 

1.       

Arciuch Iga

12.30

 

2.       

Arodź Jakub

12.45

 

3.       

Argalski Wojciech

13.00

 

4.       

Bajkowski Przemysław

13.15

 

5.       

Bednarczyk Joanna

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Brzeziński – Soroka Michał

14.30

 

7.       

Gwiazda Paulina

14.45

 

8.       

Jasiński Damian

15.00

 

9.       

Jędrzejczyk Mateusz

15.15

 

10.    

Kieńć Jakub

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16,15

 

11.    

Kordić Marko

16.30

 

12.    

Kozłowski Tomasz

16.45

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 1 godz. 17.55

 

17. 05. 16

wtorek

 

Język polski

2

4 ba

 

1.       

Najmowicz Rafał

12.30

 

2.       

Nowak Milena

12.45

 

3.       

Ostapczuk Michał

13.00

 

4.       

Pachucki Paweł

13.15

 

5.       

Pawlak Adam

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Piasecki Konrad

14.30

 

7.       

Siemianowski Maciej

14.45

 

8.       

Soroka Tomasz

15.00

 

9.       

Szczyglak Klaudia

15.15

 

10.    

Szymański Rafał

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16.15

 

11.    

Wacowski Paweł

16.30

 

12.    

Wojciechowski Paweł

16.45

 

13.    

Załęska Paulina

17.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2 godz. 17.40

 

17. 05. 16

wtorek

 

Język angielski

3

4 a1

 

1.       

Bartkowska Anna

12.40

 

2.       

Basista Szymon Piotr

13.00

 

3.       

Bobek Katarzyna Maria

13.20

 

4.       

Demkowicz Anna

13.40

 

5.       

Deputat Katarzyna

14.00

 

6.       

Dziuba Monika Karolina

14.20

 

7.       

Filipiak Patrycja

14.40

 

8.       

Gawin Małgorzata

15.00

 

9.       

Gąska Katarzyna Monika

15.20

 

10.    

Joachimiak Ewa Joanna

15.40

 

11.    

Kamińska Agnieszka Anita

16.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 3, godz. 16.30

 

18. 05. 16

środa

 

Język polski

1

4 bb

 

1.       

Chodup Robert

12.30

 

2.       

Cherkowski Cezary

12.45

 

3.       

Górczyński Mateusz

13.00

 

4.       

Kotecki Krzysztof

13.15

 

5.       

Łączyński Bartłomiej

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Mielnicki Karol Rafal

14.30

 

7.       

Samsel Krystian

14.45

 

8.       

Wojtkun Kamil

15.00

 

9.       

Wywigacz Piotr

15.15

 

10.    

Zadroga Mariusz

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW sala 1, godz.16.15

 

18. 05. 16

środa

 

Język polski

2

4 gd

 

1.       

Chrzanowska Dominika

12.30

 

2.       

Czyż Elwira

12.45

 

3.       

Draganik Nikola

13.00

 

4.       

Gontarz Konrad

13.15

 

5.       

Rogalska Marlena

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Karolak Łukasz

14.30

 

7.       

Komoszewska Marta

14.45

 

8.       

Krawczyk Klaudia

15.00

 

9.       

Maćkiewicz Daniel

15.15

 

10.    

Maląg Mateusz

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16.15

 

11.    

Niski Jakub

16.30

 

12.    

Ochenkowski Konrad

16.45

 

13.    

Szymański Piotr

17.00

 

14.    

Witkowska Magdalena

17.15

 

15.    

Woźniak Agnieszka

17.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2, godz. 18.10

 

18. 05. 16

środa

 

Język angielski

3

4 a1

 

1.       

Korpal Jarosław

12.40

 

2.       

Korgól Krystian

13.00

 

3.       

Madziewicz Patryk

13.20

 

4.       

Pask Dominika

13.40

 

5.       

Rebajn Adrian

14.00

 

6.       

Ruszczyk Katarzyna

14.20

 

7.       

Srebrowska Julita

14.40

 

8.       

Szpanowska Maria

15.00

 

9.       

Sztygier Beata

15.20

 

10.    

Szymczyk Michał

15.40

 

11.    

Theil Patryk

16.00

 

12.    

Walczak Oliwia

16.20

 

13.    

Aneta Biełuś Abs NF

17.00

 

14.    

Tomasz Marchwica Abs NF

17.20

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 3 godz. 18.10

 

18. 05. 16

środa

 

Język niemiecki

4

 

 

 

1.       

Szczyglak Klaudia

12.40

 

2.       

Załęska Paulina

13.00

 

3.       

Jękot Anna Teresa

13.20

 

4.       

Chrzanowska Dominika

13.40

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2 godz. 14.10

 

5.       

Ciesielski Robert

14.20

 

6.       

Marion Włodkowski Atena

14.40

 

7.       

ZSE-H

15.00

 

8.       

ZSE-H

15.20

 

9.       

ZSE-H

16.00

 

10.    

Futura NF

16.20

 

11.    

Futura SF

16.40

 

12.    

Łukasz Brüning Abs SF

17.00

 

13.    

Arkadiusz Kosut Abs SF

17.20

 

14.    

Kamil Skalski Abs SF

17.40

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2 godz. 18.10

 

19. 05. 16

czwartek

 

Język polski

1

 4 md

 

 

1.       

Kuskowski Przemysław

12.30

 

2.       

Macełko Łukasz

12.45

 

3.       

Ostrowski Bartosz

13.00

 

4.       

Piątkowski Edward

13.15

 

5.       

Rapacki Paweł

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Subocz Krzysztof

14.30

 

7.       

Tyberski Konrad

14.45

 

8.       

Tymcio Mateusz

15.00

 

9.       

Ciechanowicz Łukasz

15.15

 

10.    

Ciesielski Robert

15.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16.15

 

11.    

Gliwka Patryk

16.30

 

12.    

Kaczmarczyk Tomasz

16.45

 

13.    

Kozłowski Dariusz

17.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 1 godz. 17.40

 

19. 05. 16

czwartek

 

Język polski

2

 4 md

 

 

1.       

Kudło Paweł

12.30

 

2.       

Madej Wojciech

12.45

 

3.       

Niestępska Barbara

13.00

 

4.       

Pstrągowski Paweł

13.15

 

5.       

Zaniewski Robert

13.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 14.15

 

6.       

Łukasz Brüning SF

14.30

 

7.       

Zbigniew Filipski SF

15.00

 

8.       

Wojciech Krupiński SF

15.30

 

9.       

Krystian PiskunowiczSF

16.00

 

10.    

Tomasz Siwczak SF

16.30

 

11.    

Kamil Skalski  SF

17.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 2 godz. 18.40

 

19. 05. 16

czwartek

 

Język angielski

3

 4 a2

 

 

1.       

Bylińska Paulina

12.40

 

2.       

Donderowicz Joanna

13.00

 

3.       

Głowienka Aleksandra

13.20

 

4.       

Gromadzka Martyna

13.40

 

5.       

Hajduk Monika

14.00

 

6.       

Iwanowicz Joanna

14.20

 

7.       

Kobus Dominika

14.40

 

8.       

Kusz Michalina

15.00

 

9.       

Łapińska Dominika

15.20

 

10.    

Małachowska Anna

15.40

 

11.    

Marzec Agata

16.00

 

12.    

Mierzejewska Milena

16.20

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 3 godz. 17.10

 

19. 05. 16

czwartek

 

Język angielski

4

 4 a2

4 md

 

 

1.       

Nietybyć Paulina

12.40

2.       

Poduszyńska Magdalena

13.00

3.       

Parafinowicz Mariola

13.20

4.       

Rogulska Agnieszka

13.40

5.       

Sprycha Jolanta

14.00

6.       

Stasiuk Karolina

14.20

7.       

Więch Agnieszka

14.40

8.       

Wiśniewska Agnieszka

15.00

9.       

Wróbel Kamila

15.20

10.    

Madej Wojciech

15.40

11.    

Pstrągowski Paweł

16.00

12.    

Zaniewski Robert

16.20

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 4 godz. 17.10

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content