Piknik „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom”

0 Comments

Piknik „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom”

 

            W poniedziałek, 21 marca 2016 r., czyli pierwszego dnia wiosny, w Parku Centralnym, przy fontannie, odbył się Piknik pod hasłem „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom” zorganizowany przez olsztyńskie szkoły zawodowe i Wydział Edukacji Miasta Olsztyna.

 

 

 

Nasza młodzież przygotowała prześliczne wiosenne stoisko, na którym, pod czujnym okiem opiekunów, prowadziliśmy warsztaty dla gimnazjalistów. Uczniowie gimnazjów mogli spróbować swoich sił przy tworzeniu kompozycji kwiatowych z butelek PET, montażu szuflady, zadaniach sanitarnych,  czy też kładzeniu tynku. Mieli również okazję posługiwać się bardzo nowoczesnym sprzętem geodezyjnym.  Gimnazjaliści mogli również   wziąć udział w mini quizie dotyczącym ZSB izdobywać ciekawe nagrody – gadżety z „Budowlanki”.  Rozdawaliśmy ulotki i zachęcaliśmy gimnazjalistów do odwiedzenia naszej szkoły w dniu 29 kwietnia 2016r..

Ozdobą i ulubieńcem imprezy, zwłaszcza wśród płci pięknej, okazał się  Zetbuś,  maskotka  naszej szkoły, który porywał wszystkich do tańca i był obecny wszędzie tam, gdzie działo się coś ciekawego.


 

Więcej zdjęć w GALERII

Skip to content