Międzynarodowy Konkurs ‘’ Kangur Matematyczny”

0 Comments

 

Międzynarodowy Konkurs ‘’ Kangur Matematyczny”

 

W dniu 17.03.2016 o godzinie 8:00 w   naszej szkole odbył  się   Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, w którym udział brali uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

 

 Dwudziestu ośmiu uczniów Technikum Nr 4  przystąpiło do rozwiązania testu konkursowego  zawierającego po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w konkursie, w każdej z tych kategorii, otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 30 punktów. Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.

 

 Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

 Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

Skip to content