KONKURS ,, MATEMATYKA WOKÓŁ NAS”

1  czerwca 2022r odbył się drużynowy konkurs matematyczny dla klas pierwszych „Matematyka wokół nas”. Celem konkursu jest nie tylko pokazanie  korelacji matematyki z innymi przedmiotami ale również  dobra zabawa. Konkurs składa się z dwóch części: w pierwszej części biorą udział wszystkie drużyny, do drugiej czyli finału przechodzą dwie drużyny z największą liczbą punktów. Każda  grupa otrzymała rebusy, hasła ,tangramy i zagadki logiczne do rozwiązania. W zabawie konkursowej wzięło udział cztery zespoły 2-osobowe z klas 1 a/m ,1a/g,  1b2, 1b1. Do finału zakwalifikowały się zespoły z 1a/m i 1a/ g.

Po pełnej emocji rywalizacji zwycięstwo wywalczyła drużyna z klasy 1a/m w składzie: Patryk Kaczorowski, Gabriel Chojnowski. Drugie miejsce zajęła drużyna z 1a/g w składzie:

Bartek Pachucki, Amelia Kruczyk.

Gratulujemy

Skip to content