Jeszcze tylko matura i …

“Jeszcze tylko matura i pożegnamy się z naszą Budowlanką” – 29 kwietnia 2022 r. właśnie to zdanie najczęściej można było usłyszeć z ust tegorocznych absolwentów przy okazji uroczystości zwanej Ostatnim dzwonkiem. Świadomości tego, że tak się stanie, towarzyszyły skrajne uczucia: satysfakcji i ulgi połączonej z odrobiną nostalgii oraz radości pomieszanej z niepewnością związaną z tym, czym może obdarować przyszłość.
Podczas apelu w sali gimnastycznej ZSB pani dyrektor Lidia Nowacka wręczyła dyplomy i nagrody wyróżniającym się w nauce i innych sferach życia szkolnego. W tym zaszczytnym gronie najliczniejsza była reprezentacja klasy 4b1.
Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły w części półoficjalnej wręczone zostały też statuetki: Złote Skrzydła i Złote Rogi. Statuetka tegorocznego Złotego Absolwenta trafiła w ręce Huberta Rochalskiego z klasy 4b2.
Że nie zabrakło wzruszeń, zarówno po stronie tegorocznych maturzystów, jak też ich wychowawców – tego dodawać raczej nie trzeba.
Serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym! 🙂

Skip to content