Szkolenie zawodowe

W dniu 26 kwietnia 2022 roku młodzież kształcąca się w zawodach związanych
z budownictwem, obróbką drewna i architekturą krajobrazu miała możliwość uczestniczenia w specjalistycznym szkoleniu, na którym poznała możliwości elektronarzędzi firmy Makita,
a także została zapoznana z obsługą prezentowanego sprzętu.  Przedstawiciele techniczni Firmy Makita Sp. z o.o. i Północnej Grupy Narzędziowej Sp. z o.o. po prezentacji sprzętu  umożliwili młodzieży praktycznie sprawdzić jak odbywa się obróbka różnych materiałów
i jakie nowości wprowadzają producenci na rynek pracy ułatwiając pracownikom wykonywanie zadań zawodowych. Na zakończenie szkolenia w każdej z grup przeprowadzono konkurs z dokładności cięcia na określoną grubość przy pomocy pilarki tarczowej. Zwycięscy w konkursie otrzymali firmowe upominki.

Bardzo dziękujemy przedstawicielom Firm Makita i PGN za ciekawe specjalistyczne szkolenie.

Skip to content