Mali goście z klasy pierwszej Niepublicznego Zespołu Szkół i Placówek w Ramsowie w naszej szkole

Listopad w Budowlance okazał się miesiącem, który obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Niezmiernie było nam miło gościć 18.11.2021 r. w naszej szkole i  warsztatach uczniów klasy pierwszej z Niepublicznego Zespołu Szkół i Placówek w Ramsowie.

Młodzież z ZSB wraz z nauczycielami zorganizowała z tej okazji zajęcia zawodoznawcze, na których dzieci mogły poznać bliżej zawód stolarza, montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, technika budownictwa, technika geodety oraz technika architektury krajobrazu. Warsztaty okazały się bardzo inspirujące, a pierwszaki wróciły do szkoły z drobnymi upominkami, które będą mogły wykorzystać do dekoracji z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Skip to content