Dni Otwarte „Poniedziałki z Budowlanką” spotkania online

Dni Otwarte

„Poniedziałki z Budowlanką”

spotkania online

Szanowni Rodzice ósmoklasistów i Uczniowie klas ósmych

Zbliża się czas podejmowania ważnych decyzji dotyczących wyboru szkoły ponadpodstawowej przez ósmoklasistów. Jest to jedna z najważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka. Warto ją podjąć świadomie i na podstawie rzetelnych informacji, dlatego pragniemy pomóc kandydatom w dokonaniu wyboru zawodu zgodnie z ich umiejętnościami i oczekiwaniami. ZSB jest szkołą, która rozbudza i rozwija zainteresowania zawodowe uczniów oraz wspiera ich uzdolnienia.

Do tej pory uczniowie mogli odwiedzić szkołę, której wybór rozważali, sprawdzić ofertę kształcenia, a nawet wziąć udział w zajęciach pokazowych i dniach otwartych. Ograniczenia spowodowane pandemią sprawiły, że w tym roku takiej możliwości niestety nie ma.

Ale od czego mamy Internet? Zespół Szkół Budowlanych zaprasza przyszłych Uczniów i ich Rodziców na spotkania online, podczas których opowiemy o naszej Szkole, przedstawimy ofertę edukacyjną oraz odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kształcenia w ZSB.

 

Skip to content