Czereśniowa Budowlanka działa!

Czereśniowa Budowlanka działa!

Tradycyjny Sad to projekt, w ramach którego wspólnie chcemy zrobić coś fajnego dla społeczności szkolnej i lokalnej. Bardzo lubimy nowe wyzwania, uwielbiamy spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Mamy głowy pełne pomysłów, które chcemy wykorzystać przy tworzeniu naszego Czereśniowego ZSB – miejsca, które stanie się oazą zieleni dla naszych kolegów i koleżanek.

Jesteśmy zgrane, uczęszczamy do klasy 2a2, a otaczający świat jest dla nas ważny – wierzymy, że nawet niewielkie, lokalne działania mogą wiele zmienić!

Podział ról w Zespole pod wodzą naszej opiekunki:

Daria –zorganizowana szefowa,

Wiktoria i Kasia – nasze polonistki,

Zuzia – uwielbia rysować, autorka naszego logo,

Julia – stworzyła naszą prezentację i pomaga w sprawach organizacyjnych,

Marta i Nikola – informatyka nie ma przed nimi tajemnic.

Pomysł przedstawiłyśmy przy pomocy prezentacji naszym kolegom i koleżankom ze Szkoły– bardzo się spodobał! Mamy nadzieję, że chętnie zaangażują się w naszą inicjatywę, a szczególnie w późniejszą pielęgnację Czereśniowego ZSB.

To MY. Czereśniowa Budowlanka!

Skip to content