Certyfikat „Zda(o)lnej Szkoły”

9 października 2020 r. w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja podsumowująca Międzyszkolny Festiwal Nauki i Sztuki pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Festiwal umożliwił uczniom z województwa warmińsko-mazurskiego zaprezentowanie swoich umiejętności podczas nauki zdalnej. Mogli przedstawić ciekawe i niestandardowe formy pracy oraz nieszablonowe sposoby realizacji podstawy programowej.

Uczniowie ZSB wzięli udział w trzech kategoriach: „Chemia na każdym kroku”, „Ciekawe lekcje przyrody”, „Badacze dziejów – sensacje X, XI, XII … XX wieku.” Nasi uczniowie zdobyli I miejsce w konkurencji „Chemia na każdym kroku”. W pozostałych konkurencjach zostali wyróżnieni. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli nasza szkoła otrzymała z rąk Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty pana Marka Krzysztofa Nowackiego Certyfikat „Zda(o)lnej Szkoły”.

Zespół Szkół Budowlanych nie tylko uczestniczył w festiwalu, był również współorganizatorem konkursów z matematyki oraz fizyki. Wspierał organizację XX Szkolnego Przeglądu Małych Form Scenicznych Olsztyn 2020.

Nauczycielom i uczniom zaangażowanym w Międzyszkolny Festiwal Nauki i Sztuki gratulujemy i dziękujemy.

CERTYFIKAT

PODZIĘKOWANIA

CHEMIA NA KAŻDYM KROKU

 

Skip to content