XIV edycja  Konkursu Prac i Projektów Praktycznych Uczniów Szkół Średnich

Komisja Konkursowa Warmińsko-Mazurskiej Rady FSNT NOT w Olsztynie podsumowała XIV edycję  Konkursu Prac i Projektów Praktycznych Uczniów Szkół Średnich. Konkurs organizowany jest z W-M Kuratorem Oświaty pod patronatem naukowym Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie średnich szkół technicznych i rolniczych województwa warmińsko- mazurskiego. Konkurs obejmuje prace o tematyce związanej z profilem/kierunkiem  szkoły. Przeprowadzany
jest w następujących kategoriach: urządzenie użytkowe, pomoc dydaktyczna, projekt użytkowy, program komputerowy

I miejsce –  Aleksandra Skrzat  za pracę „Koncepcja zagospodarowania wód opadowych
w miejscu ich wystąpienia na przykładzie szkolnego GEOOGRODU”

II miejsce –  Aleksandra Skrzat, Wiktor Hoffer i Tomasza Purzycki za pracę „Dom wiejski i jego przemiany – przykładowe rozwiązanie z zakresu technologii wznoszenia domów z gliny”

3 III równorzędne miejsca:

– Klaudia Belka i Gabriela Zalewska za pracę „Ekologicznie, tanio i szybko – system
do podziału przestrzeni i do przechowywania rzeczy”

– Olga Mikołajewska i Kacper Soliwoda za pracę „Zrozumiałe podejście
do fotowoltaiki”

–  Piotr Pszczółkowski za pracę „Odnawialne źródła energii”

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną uroczyste podsumowanie Konkursu nie odbyło się w siedzibie NOT. Wszystkim naszym uczestnikom konkursu gratulujemy zrealizowanego pomysłu i uzyskanego wyniku.

 

Skip to content