SUKCES

0 Comments

SUKCES
 Miło jest nam poinformować o sukcesie naszych uczniów z klasy III gd, którzy drużynowo zwyciężyli w rywalizacji związanej z systemami informacji geograficznej. 17 listopada 2014 r. Karol Ochenkowski, Konrad Gontarz i Daniel Maćkiewicz – uczniowie wyłonieni podczas eliminacji szkolnych – pokonali 6 zespołów studenckich. Nagrody uroczyście wręczono 19 listopada 2014 r. podczas pierwszego dnia II Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarny charakter GIS.
 
Tego dnia nasze uczennice : Natalia Wierzbicka i Weronika Tabaczyńska z klasy Igd– pod opieką Pani Anny Mickiewicz oraz Marlena Jezierska z klasy III gd– pod opieką Pani Ewy Solanowskiej – Ratajczak  przygotowały postery naukowe. Uczennice  z klasy I skupiły się na temacie „Generalizacja mapy”, natomiast uczennica z klasy III zaprezentowała „Miejski System Informacji Przestrzennej Miasta Olsztyna”. Do bliższego zapoznania się z posterami zapraszamy do sali 24.

W dniu święta GIS brali udział uczniowie z klas II gd i III gd  korzystając z wykładów
 i prezentacji:

·        GIS na przystanku Woodstok ,

·        Bazy georeferencyjne – nowy wymiar GIS,

·        Atlas Warmii i Mazur – regionalny broker państwowego zasobu geodezyjnego
i kartograficznego oraz informacji przestrzennej,

·        Wykorzystanie systemów informacji przestrzennej w Lasach Państwowych.

·        pokaz fotografii latawcowej,

·        pokaz drona, 

Uczniowie brali także udział w loterii, w której wygrali koszulki, termosy, teczki, kalendarze i inne gadżety konferencyjne.
 
 

 

Skip to content