W dniach 24-25 października 2019 r. odbyły się szkolne eliminacje XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

0 Comments

W dniach 24-25 października 2019 r. odbyły się szkolne eliminacje XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: architektura krajobrazu. W tym roku udział wzięło dziewięciu uczniów z klas drugich, trzecich oraz czwartych. Uczniowie rozwiązywali zadania teoretyczne i praktyczne. Części teoretyczna składała się z 60 pytań testowych znacznie wykraczających poza podstawową wiedzę z poziomu technikum. Część praktyczna składała się z 3 zadań: wykonanie projektu nawierzchni pieszej, opisanie etapów sadzenia żywopłotu oraz wykonanie zadania praktycznego z miernictwa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom olimpiady. Poziom był bardzo wysoki o czym świadczą niewielkie różnice w punktacji między poszczególnymi miejscami.

Życzymy powodzenia dwóm pierwszym osobom na etapie okręgowym, który odbędzie się w kwietniu 2020r.

Poniżej 5 najwyższych wyników.

L.p. Kod Nazwisko i Imię       Szkoła         Eliminacje Suma Miejsce
Pisemne Prakt.
1. Justyna Dąbrowska ZSB w Olsztynie 41 50 91 I
2. Aleksandra Młynarczyk ZSB w Olsztynie 41 47 88 II
3 Maciej Majsterek ZSB w Olsztynie 38 48 86 III
4 Amelia Balcerak ZSB w Olsztynie 33 52 85 IV
5 Klaudiusz Jamrozik ZSB w Olsztynie 37 44 81 V

Skip to content