Uroczyste spotkanie z Panem Piotrem Grzymowiczem

0 Comments

W olsztyńskim Ratuszu odbyło się uroczyste spotkanie z Panem Piotrem Grzymowiczem Prezydentem Olsztyna, w którym uczestniczyła Natalia Skisiała uczennica kl. 1 a1 Technikum nr 4 wraz z dyrektorem szkoły Lidią Nowacką. Na spotkaniu Pan Prezydent pogratulował Natalii oraz jej koleżance i koledze odwagi, odpowiedzialności i empatii, którymi się wykazali, kiedy podjęli się pomocy starszej pani. Ci młodzi ludzie, gdy zobaczyli osobę potrzebującą pomocy, nie zawahali się ani na chwilę i pomogli jej w dotarciu do domu, wezwali pogotowie i udzielili pierwszej pomocy.

 Do podziękowań dołączyli się również Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Gratulujemy pięknej postawy.

Skip to content