ŚLUBOWANIE

0 Comments

ŚLUBOWANIE

30 października 2014r. w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych.  Kolejne pokolenie przyszłych fachowców rozpoczyna naukę w zawodach budowlanych, drzewnych, sanitarnych, drogowych, architektury krajobrazu i geodezji.

Specjalnymi gośćmi ślubowania byli pracodawcy od dawna współpracujący z ZSB m.in. przedstawiciele firm OPISiE, Dompol. Tym razem zostali zaproszeni do jury, które miało rozstrzygnąć konkurs na najlepszą prezentację swojego zawodu przygotowaną przez pierwszą klasę. Temat konkursu wynikał z ogłoszenia przez Minister Edukacji Narodowej p. Joannę Kluzik – Rostkowską „Roku Szkoły Zawodowców”. Zwycięzcą okazała się klasa 1 technik budownictwa, która została uznana za najbardziej kreatywną klasę pierwszą.

Uroczystość złożenia słów ślubowania przebiegała w podniosłej atmosferze, a część konkursowa pokazała, jakie wspaniałe talenty artystyczne prezentują przyszli technicy. 

Skip to content