• Brak kategorii

KOLACJA WIGILIJNA W BURSIE

KOLACJA WIGILIJNA W BURSIE

Tradycją stało się już, że przed Świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy naszej bursy organizują uroczystą kolację wigilijną. 18 grudnia 2018 r. organizatorzy tej uroczystości zadbali o to, aby ten wieczór był wyjątkowy i magiczny. W pięknie przystrojonej stołówce bursy czekały stoły nakryte białymi obrusami, a na nich opłatek, świece, dekoracje świąteczne i oczywiście dania wigilijne. W świątecznym nastroju  spotkali się mieszkańcy, pracownicy bursy  i dyrekcja. Młodzież przygotowała piękne Jasełka i kolędy. Uczestnikom i gościom uroczystości dziękujemy za niezapomniane chwile, za wieczór w wyjątkowej atmosferze i wzajemnej życzliwości. Uroczystość ta na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej niezapomnianej kolacji..

 


Skip to content