• Bez kategorii

2b/g na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej…

2b/g na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej
 i Budownictwa  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

W poniedziałek 17.12.2018r. grupa budowlańców z klasy 2b/g miała przyjemność uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uczniowie zostali zapoznani z tajnikami geotechniki, czyli nauki zajmującej się właściwościami gruntu pod kątem projektowania i wykonawstwa budowli ziemnych i podziemnych.  Mieli okazję zobaczyć przyrządy służące do badań gruntów znajdujące się w laboratorium geotechniki.

 Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Pana dr Jana Damicza, za życzliwe przyjęcie i ciekawe poprowadzenie zajęć . 

 

 

Skip to content