• Bez kategorii

I Międzyszkolny konkurs florystyczny organizowany przez ZSB

I Międzyszkolny konkurs florystyczny organizowany przez ZSB

14 grudnia 2018r odbył się w ZSB I Międzyszkolny Konkurs Florystyczny ,, Dekoracje Świąteczne” skierowany do uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkół podstawowych.
Ideą konkursu była możliwość sprawdzenia się uczestników w twórczych działaniach łączących zdolności manualne oraz poczucie estetyki jak również promowanie kierunku kształcenia, jakim jest technik architektury krajobrazu.

 Tematem przewodnim I edycji konkursu był ,, wianek bożonarodzeniowy”. Do rywalizacji w 2-osobowych zespołach stanęły uczennice z Biskupca, Iławy, Rucianego Nidy, Łęgajn, Stawigudy, Jonkowa i Olsztyna. W ciągu 1,5 godziny, w cudownej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia powstawały przepiękne kompozycje. Spośród 12 drużyn Jury wyłoniło następujących zwycięzców:


miejsce I – Szkoła Podstawowa nr 1 w Iławie
miejsce II – Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie
miejsce III – Szkoła Podstawowa w Rucianem Nidzie

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom a zwycięzcom serdecznie gratulujemy !

 

Skip to content