• Bez kategorii

Co ja czytam?

Co ja czytam?

Po dwóch miesiącach, w dniu 16 listopada 2018 r. o godzinie 23:59:59 został zamknięty formularz zgłoszeniowy konkursu #cojaczytam,w którym brała udział młodzież naszej szkoły.

W tym roku było aż 256 zgłoszeń do konkursu #cojaczytam! W konkursie wzięło udział 1065 uczniów i uczennic ze 185 szkół i bibliotek publicznych. Opiekę nad nimi sprawowało 174 opiekunów. To doskonała wiadomość, że została przeprowadzona tak duża liczba akcji promujących czytelnictwo.

 

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników ZSB do wspierania młodzieży naszej szkoły, która wzięła udział w ogólnopolskim konkursie #cojaczytam. Warto czytać i pomagać wartościowym, zdolnym uczniom!

Wspierajmy naszą szkołę! Prosimy o polubienia: kampaniaksiazki, kpgwiazda, pie.rotka, j4dw1g4, a_esada, grabowskaa69, natalia_130905.


 

Skip to content