• Bez kategorii

Spotkanie Caritas w Olsztyńskim Schronisku

Spotkanie Caritas
w Olsztyńskim Schronisku
dla Bezdomnych im. Sabiny Kusznierów

W poniedziałek 19.11.2018 udaliśmy się wraz ze szkolnymi wolontariuszami Caritas do Olsztyńskiego Schroniska dla Bezdomnych im. Sabiny Kusznierów . Spotkanie zostało zorganizowane przez władze schroniska oraz dyrektora olsztyńskiego Caritas – księdza Pawła Ziębę. Na spotkaniu pomagaliśmy w obsłudze poczęstunku.

 

Byliśmy ogromnie wzruszeni niezwykle ciepłym przyjęciem pensjonariuszy ośrodka. Mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z ludźmi o trudnych życiowych historiach. Nasza krótka wizyta wzbudziła duże zainteresowanie i zarazem poczucie, że nasza obecność jest potrzebna i powoduje pozytywne emocje wśród mieszkańców schroniska.

Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom za okazaną pomoc i serce!!!

Skip to content