Ogólnopolskie Zawody Szkół Budowlanych w Piłce Nożnej Halowej.

0 Comments

Ogólnopolskie Zawody Szkół Budowlanych w Piłce Nożnej Halowej.

  

W dniu 13.02.2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach
 oraz w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
w Kielcach  odbył się Ogólnopolski Turniej Szkól Budowlanych w piłce nożnej halowej, XIII Memoriał im. H. Sękowskiego. Organizatorem byli dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach, Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kielcach.

 

Patronat nad tą coroczną  imprezą objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

 

Zawody zostały przeprowadzone systemem:

eliminacje  systemem ,,grupowym” – cztery grupy po cztery zespoły; grupy eliminacyjne ustalono drogą losowania; cztery najlepsze zespoły z poprzedniego roku – ZSP Nr 1 w Kielcach, ZSB w Olsztynie,  ZSOiZ w Limanowej, ZSZ Nr 1 w Kielcach zostały rozstawione w trakcie losowania.

Faza finałowa systemem pucharowym: zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupie zagrały o miejsca I-VIII; pozostałe zespoły o miejsca IX-XVI. Każdy zespół bez względu na zajęte miejsce rozegrał w trakcie całego turnieju 6 spotkań.  

 

Wyniki fazy finałowej

 

Ostateczna kolejność:

 

1

ZSZ Gorlice

2

ZSBiO Biłgoraj

3

ZSB Poznań

4

ZST Skarżysko Kam

5

ZSP Nr 1 Kielce / I

6

ZS Nr 5 Tychy

7

ZSB Olsztyn

8

ZSP Nr 3 Tarnobrzeg

9

ZSZ Góra Kalwaria

10

ZSOiZ Limanowa

11

ZSTiO Sandomierz

12

ZSP NR 1 Kielce / II

13

ZSB-T Stargard

14

ZS Nr 1 Pabianice

15

CKZiU Międzyrzecz

16

CKZiU Międzyrzecz

 

Reprezentacja ZSB Olsztyn wystąpiła w składzie:

Paweł Brzozowski-kapitan

Kacper Golks

Adrian Studziński

Michał Caruk

Jakub Wenta

Mateusz Walczak

Kamil Kruk

Paweł Chyczewski

Jakub Borsuk

Nauczyciel/Trener Agnieszka Spaszewska

 

 

Skip to content