Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

0 Comments

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Część Pisemna – sesja czerwiec-lipiec 2017
Część Pisemna – 20 czerwca 2017

Technikum nr 4

Uczniowie i słuchacze powinni mieć dokument tożsamości
 z PESELEM i zgłaszają się do  ośrodka
na 30 min.
przed godziną rozpoczęcia egzaminu pisemnego

 

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Godzina

Numer sali

1

B.32

Głodowski

Karol

12:00

1-(sala gimnastyczna)

2

Mościan

Krzysztof

3

Ruciński

Andrzej

4

Rutkowski

Adam

5

Rutkowski

Adrian

6

Skrypoczka

Jerzy

7

Żukian

Kacper Tadeusz

8

B.33

Brdak

Paweł

12:00

1-(sala gimnastyczna)

9

Brzozowski

Dawid

10

Chyczewski

Paweł

11

Czarkowski

Adam Jacek

12

Cząstkiewicz

Krzysztof

13

Drząszcz

Jan Michał

14

Dulisz

Łukasz

15

Furmanek

Paweł

16

Gałan

Dawid Kamil

17

Hinz

Arkadiusz

18

Karpiński

Łukasz

19

Kibitlewski

Krzysztof Aleksander

20

Kiszko

Klaudia

21

Klimaszewski

Mateusz

22

Korgul

Dawid

23

Krawczyk

Jan

24

Majchrzak

Mateusz

25

Merchel

Paweł

26

Michalski

Piotr Daniel

27

Najda

Bartosz

28

Pakulniewicz

Jakub

29

Piłat

Przemysław

30

Piotrak

Karolina

31

Siemiatkowska

Klaudia

32

Skrzyńska

Agata

33

Suchecki

Bartosz

34

Szczęch

Marcin Piotr

35

Szymczukiewicz

Małgorzata

36

Świderski

Rafał

37

Trukawka

Krzysztof

38

Walerych

Paweł

39

Żurawek

Jakub

40

B.34

Barchańska

Daria

10:00

1-(sala gimnastyczna)

41

Caruk

Michał

42

Domasiewicz

Kacper Tomasz

43

Felka

Krystian

44

Gołębiewski

Konrad

45

Grabarczyk

Krzysztof

46

Hajdasz

Michał

47

Janiewicz

Radosław

48

Jaworska

Paulina Marta

49

Jotejko

Paweł

50

Kaczmarczyk

Adrianna

51

Kobus

Katarzyna

52

Kuczyński

Kacper

53

Maliszewska

Marta

54

Nowak

Alicja

55

Olszewski

Konrad

56

Przybyłek

Paulina

57

Przybyszewski

Szymon

58

Sendrowska

Paulina

59

Skorupski

Dawid Adam

60

Sołtysik

Kordian Mateusz

61

Szczęsna

Maja

62

Sznitka

Łukasz

63

Watros

Patryk Mateusz

64

B.35

Czerwonka

Joanna

12:00

1-(sala gimnastyczna)

65

Frączkiewicz

Izabela

66

Grzybowski

Karol Maciej

67

Iwanyk

Jarosław

68

Konarzewski

Konrad

69

Korpal

Sandra Paulina

70

Kuczyńska

Dominika

71

Magun

Dawid

72

Moskalik

Adam

73

Nożykowska

Aleksandra

74

Robaczek

Anna Klaudia

75

Skuratko

Paweł Sławomir

76

Wiśniewska

Anna Danuta

77

Wójcik

Mikołaj

78

Zyra

Kacper Mateusz

79

R.21

Adamska

Julita Roksana

10:00

1-(sala gimnastyczna)

80

Czerwonka

Magdalena

81

Czyczyn

Klaudia Natalia

82

Darmińska

Oliwia anna

83

Góralska

Paulina

84

Kaźmierczak

Karolina

85

Kinicka-Pado

Natalia

86

Klicki

Marcel

87

Kołtek

Sylwia

88

Konaiszko

Krzysztof

89

Korostyńska

Marta

90

Kowalska

Sara

91

Kuska

Natalia Anna

92

Kuźniewska

Aurelia

93

Lachowicz

Sabrina

94

Lauter

Kaja

95

Lejk

Klaudia

96

Lipińska

Monika Marta

97

Łuczak

Piotr

98

Łużpińska

Marta

99

Mierzejewska

Katarzyna Natalia

100

Milewska

Patrycja

101

Niewiaromska

Aleksandra

102

Oleszczak

Aleksandra Daria

103

Ostrowska

Agata Urszula

104

Pająk

Patrycja

105

Perwenis

Laura Aleksandra

106

Płaza

Kamil

107

Pokusińska

Roksana

108

Sulżycka

Karolina

109

Szczęsna

Klaudia

110

Trojanowska

Mariola

111

Truszczyńska

Kamila

112

Zygmunt

Magda

113

 

       

 

ZSZ NR 4

Część Pisemna – 20 czerwca 2017

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Godzina

Numer sali

1

A.13

Bilkiewicz

Michał

10:00

2-(świetlica szkolna)

2

Cąkała

Damian

3

Chomyj

Sebastian

4

Ciemerych

Jakub

5

Cieślowski

Dawid Aleksander

6

Michałowski

Paweł

7

Najewski

Adrian

8

Ordakowski

Sebastian Władysław

9

Pucz

Michał

10

Skaczkowski

Dawid

11

Straszewicz

Piotr

12

Szostak

Bartłomiej

13

Wojnowski

Patryk

14

B.5

Czapliński

Adam

10:00

2-(świetlica szkolna)

15

Gajewski

Paweł

16

Przybyszewski

Szymon

17

Rybak

Patryk

18

B.6

Bieńkowski

Rafał Szczepan

12:00

2-(świetlica szkolna)

19

Czapliński

Adam

20

Duda

Tomasz Daniel

21

Gajewski

Paweł

22

Gałkowski

Michał Kamil

23

Jewtuch

Rafał

24

Kaliński

Tomasz

25

Karczewski

Szymon

26

Kawalec

Patryk

27

Kiżewski

Karol

28

Kowalczyk

Jakub

29

Michalak

Marek

30

Mikołajczyk

Grzegorz

31

Olszewski

Maciej

32

Przybyszewski

Szymon

33

Rybak

Patryk

34

Szerewicz

Przemysław

35

B.7

Bartoszek

Przemysław

14:00

2-(świetlica szkolna)

36

Bialuk

Jakub

37

Cholewiński

Paweł

38

Dąbkowski

Patryk

39

Godlewski

Patryk

40

Kalwasiński

Kamil

41

Kogga

Piotr

42

Masalski

Mateusz

43

Onufryjenko

Patryk Tomasz

44

Sęk

Janusz

45

Słomiński

Mateusz

46

Sroka

Bartosz

47

Trzciński

Piotr

48

B.8

Brzozowski

Paweł

10:00

2-(świetlica szkolna)

49

Dorand

Artur Wolfgang

50

Dymek

Kacper

51

Fiuk

Radosław

52

Kowalewski

Dawid

53

Skirliński

Damian

54

Tobolski

Marcin

55

Truszczyński

Kamil

56

Wiech

Mariusz

57

Zawieracz

Paweł Zygmunt

58

B.9

Dytkiewicz

Aleksander

12:00

2-(świetlica szkolna)

59

Gościło

Szymon Konrad

60

Kamiński

Patryk

61

Kędzierski

Zbigniew

62

Piątkowski

Dawid

63

Stodolnik

Damian

64

Wróblewski

Karol

65

Zieliński

Jakub Marek

KKZ

Część Pisemna – 20 czerwca 2017

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Godzina

Numer sali

1

B.27

Abramowski

Paweł Tomasz

14:00

2-(świetlica szkolna)

2

Barczycki

Krzysztof Piotr

3

Cerklański

Mateusz

4

Dorand

Artur Wolfgang

5

Duliszewski

Mateusz

6

Duliszewski

Piotr

7

Giers

Zbigniew

8

Ignaciuk

Paweł Piotr

9

Jurewicz

Jacek

10

Kaczkowski

Łukasz

11

Kajs

Przemysław

12

Kaliszewski

Tomasz

13

Kowalczyk

Marcin

14

Koźlik

Jakub

15

Truszczyński

Kamil

16

Zawieracz

Paweł Zygmunt

17

Zglenicki

Marek

18

B.30

Aneszko

Krystian

14:00

1-(sala gimnastyczna)

19

Blusiewicz

Dominik

20

Borkowska

Jolanta

21

Chmielińska

Marzena

22

Chmieliński

Daniel Dariusz

23

Czyż

Beata Monika

24

Gałązka

Anna

25

Gasperowicz

Teresa Barbara

26

Gewartowska

Anna

27

Giczewska

Patrycja

28

Grigo

Mariusz

29

Jagaczewska

Marta

30

Kamińska

Marzena

31

Kwiatkoski

Andrzej

32

Maćkowski

Damian

33

Materna

Tomasz

34

Mazur-Tomaszewicz

Milena

35

Michałowska

Olga Ewa

36

Mróz

Diana Joanna

37

Ogonowska

Karolina

38

Okurowski

Mateusz

39

Orłowski

Grzegorz

40

Rutkowski

Adrian

41

Semen

Beata

42

Sidor

Beata Ewa

43

Skowasz

Gabriela Anna

44

Skrypoczka

Jerzy

45

Sowiński

Cezary

46

Staś

Małgorzata

47

Szczyglak

Łukasz

48

Szumiło

Małgorzata

49

Waleński

Patryk

50

Zieliński

Andrzej

51

B.6

Januszewski

Wiesław

12:00

1-(sala gimnastyczna)

52

B.9

Kowalczyk

Marcin

12:00

1-(sala gimnastyczna)

53

R.26

Adamska

Julita Roksana

12:00

1-(sala gimnastyczna)

54

Dzik

Mariola

55

Dzik

Monika Diana

56

Góralska

Paulina

57

Jaczewska

Małgorzata

58

Januszewska

Bożena

59

Kardacz-Guba

Agnieszka

60

Lejk

Klaudia

61

Rogulska

Katarzyna

62

Rogulska

Agnieszka

63

Soszyńska

Ewa Renata

64

Wiereńko

Katarzyna

65

Wróblewska-Cichocka

Hanna

66

Żukowska

Iwona Krystyna

67

R.4

Barański

Romuald

10:00

1-(sala gimnastyczna)

68

Bartoszewicz

Jarosław

69

Błażkiewicz-Krzemińska

Agnieszka

70

Brejta

Mirosław

71

Budner

Tomasz Krzysztof

72

 

 

73

Ciszyński

Wiesław Witold

74

Ciszyński

Grzegorz Witold

75

Czerniecka

Magdalena Maria

76

Czerniecki

Jacek

77

Drozd

Mirosław

78

Dziedzic

Leszek Piotr

79

Jeleń

Tomasz

80

Kaźmierski

Kamil Tomasz

81

Kobiałko

Rafał

82

Krzemiński

Sławomir Tadeusz

83

Małysz

Krzysztof

84

Mocarski

Jaromir

85

Nojszewski

Krzysztof Aleksander

86

Ołtuszewski

Robert Dariusz

87

Rychcik

Bogumił Maciej

88

Szacherski

Robert

89

 

 

90

Wiśniewski

Kamil

91

Witkiewicz

Kajetan Rajmund

92

Zera

Jan

93

Żaczek

Krzysztof Janusz

 

 

Skip to content