„CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ”

0 Comments

„CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ”

14 grudnia 2017 r. uczniowie klasy III gd uczestniczyli w wykładach i warsztatach przygotowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w ramach programu „CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ”. Wykłady dotyczyły etyki komunikacji, historii dyplomacji, wpływu mediów na politykę, źródeł przysięgi wojskowej, filozoficznej koncepcji szczęścia oraz koligacji rodzinnych w XIX-wiecznej Europie. Dowiedzieliśmy się także, jak spodnie „zbudowały” Amerykę oraz w jaki sposób dziecko uczy się języka.

 

Ciekawym doświadczeniem okazały się warsztaty dziennikarstwa sportowego, gdyż każdy z uczestników próbował swoich sił w komentowaniu wydarzeń sportowych w profesjonalnym studio nagrań.

 

W styczniu czekamy na kolejne wykłady i warsztaty.


 

Skip to content