XX Wojewódzki Festiwal Piosenki Pogoda 2013

0 Comments

Dnia 26 listopada 2013 r. miał miejsce „XX Wojewódzki Festiwal Piosenki Pogoda 2013”. Festiwal odbył się, jak co roku, w Bursie Nr 3 w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 5.

Festiwal miał na celu zaprezentowanie uzdolnień muzycznych wychowanków różnych burs i internatów z całego województwa.

Bursę Nr 4 reprezentowały dwie wychowanki: Alicja Pytlarczyk i Marlena Jezierska.

Dziewczęta wykonały po dwie piosenki. Alicja Pytlarczyk zaśpiewała: „Jar of he arts”- Christina Perii oraz „Moje serce”- Mariki. Natomiast Marlena Jezierska: „Miał być ślub”- Moniki Brodki oraz „Flirt” – Sylwii Grzeszczak.

Marlena Jezierska otrzymała dyplom i nagrodę za udział w konkursie. Alicja Pytlarczyk otrzymała wyróżnienie otrzymując dyplom i nagrodę rzeczową. Wychowanki były bardzo zadowolone ze swojego występu i już myślą o kolejnym festiwalu.

   

Gratulujemy

Skip to content