0 Comments

Ostatni dzwonek 2019

Ostatni  dzwonek  2019 

W dniu dzisiejszym uroczyście pożegnaliśmy tych uczniów Technikum Nr 4, którzy po czterech latach wytrwałej nauki od 6 maja 2019 r. będą przystępować do egzaminów maturalnych. Był to radosny moment zarówno dla wyróżnionych za osiągnięcia edukacyjne, sportowe czy zaangażowanie społeczne, jak też dla każdego, kto z dumą mógł złożyć swój podpis potwierdzający odbiór świadectwa końcowego w stosownej księdze.

By tradycji stało sie zadość: po pięknych przemówieniach przyszedł czas na Galę Złotych Skrzydeł i Złotych Rogów a potem – na ostatnie, pełne wzruszeń spotkania w klasach z wychowawcami.

Drodzy Maturzyści życzymy Wam powodzenia w realizacji planów!

0 Comments

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2019

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

Dnia 16 maja 2019 odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów. Były dyplomy, nagrody, czas na wspólne oglądanie zdjęć i wspomnienia. Dla wszystkich obecnych był to ważny moment, by móc na zakończenie kilkuletniego pobytu w bursie spotkać się w tym gronie ten ostatni raz.

0 Comments

„AZ.271.5.2019”

ZAMÓWIENIE „AZ.271.5.2019”    http://www.e-bip.pl/Start/23262/PublicOrder/20878      

0 Comments

Trzecie miejsce w XXVII Rejonowych Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK.

Trzecie miejsce w XXVII
Rejonowych  Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK.

 

 W piątek 5 kwietnia na terenie starego miasta w Olsztynie odbyły się XXVII Rejonowe Mistrzostwa    Pierwszej Pomocy PCK dla szkół ponadgimnazjalnych. Do Mistrzostw

przystąpiło 10 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z naszego rejonu. Uczestnicy musieli się uporać z rożnymi przypadkami losowymi jak na przykład postrzelenie z łuku, zsłabnięcie przechodnia itp.Zawodnicy mieli również do rozwiązania test, których większość pytań dotyczyła 100 lecia PCK.

0 Comments

WYMIANA MŁODZIEŻY OLSZTYN-LIPSK 2019

WYMIANA MŁODZIEŻY OLSZTYN-LIPSK

 

    Już kolejny raz młodzież z opiekunami wyjechała do Lipska w ramach realizowanego w szkole projektu pod patronatem Polsko–Niemieckiej Współpracy Młodzieży PNWM. Tym razem do zaprzyjaźnionej szkoły wyjechali uczniowie kształcący się w zawodzie technik budownictwa, którzy przebywali w Lipsku od 7 do 13 kwietnia 2019 roku.

Program pobytu był bardzo ciekawy i urozmaicony co opisuje jedna z uczestniczek wymiany.

„W kolejnych dniach pobytu zaplanowano zwiedzanie z przewodnikiem Lipska wraz z jego najcenniejszymi zabytkami min. kościoły Św. Mikołaja i Thomasa, Lipski Uniwersytet, Pomnik Bitwy Narodów i wiele innych ciekawych miejsc. Z tarasu widokowego wieżowca Wintergarten oglądaliśmy panoramę miasta. Wieżowiec jest znany z umieszczonego na jego dachu charakterystycznego napisu MM, który oznacza, że Lipsk jest ważnym ośrodkiem branżowych targów wystawienniczych od 1895 roku.