0 Comments

1.2018 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

znak: AZ.271.1.2019                                                                                   Olsztyn, 11 stycznia 2019 r.      http://www.e-bip.pl/Start/23262/PublicOrder/20708  

0 Comments

JASEŁKA W ZSB

JASEŁKA W ZSB

W ZSB w Olsztynie powróciła tradycja JASEŁEK Bożonarodzeniowych.  Po raz kolejny 07 stycznia 2019 roku kilkanaścioro uczniów z nutką humorystycznych akcentów,  zaangażowało się w przedstawienie ,,Narodzenia Pańskiego’’ z perspektywy XXI wieku. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

0 Comments

SPOTKANIE NOWOROCZNE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

SPOTKANIE NOWOROCZNE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

07 stycznia w sali 207 w ZSB odbyło się NOWOROCZNE SPOTKANIE KOŁA CARITAS. Uroczystość została poświęcona podsumowaniu i zwieńczeniu wspólnej pracy wolontariuszy w 2018 roku. Szkolne Koło Caritas z dnia na dzień powiększa liczbę osób zaangażowanych w szlachetny i wyjątkowy akt pomocy najbardziej potrzebującym.

Zebrane podczas kwest pieniądze zostały przekazane Hospicjum Caritas w Olsztynie. Dzięki współpracy uczniów i nauczycieli ZSB zrefundowano zakup profesjonalnego sprzętu medycznego. Wszystkim darczyńcom i osobom ,,Wielkiego Serca’’ dziękujemy.

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

0 Comments

KONKURS PIP „Poznaj swoje prawa w pracy”

KONKURS PIP „Poznaj swoje prawa w pracy”

Michał Wrona z klasy 2b i Jakub Wenta z klasy 3b1  reprezentowali szkołę w eliminacjach okręgowych Konkursu „ Poznaj swoje prawa w pracy”, którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy.  Konkurs odbył sie 18 grudnia 2018 roku w Zespole Szkól Gastronomiczno- Spożywczych w Olsztynie. Uczestniczyło w nim ponad 50 uczniów. uczniowie mieli do rozwiązania 35 zadań testowych w tym 3 zadania wielokrotnego wyboru.

0 Comments

KOLACJA WIGILIJNA W BURSIE

KOLACJA WIGILIJNA W BURSIE

Tradycją stało się już, że przed Świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy naszej bursy organizują uroczystą kolację wigilijną. 18 grudnia 2018 r. organizatorzy tej uroczystości zadbali o to, aby ten wieczór był wyjątkowy i magiczny. W pięknie przystrojonej stołówce bursy czekały stoły nakryte białymi obrusami, a na nich opłatek, świece, dekoracje świąteczne i oczywiście dania wigilijne. W świątecznym nastroju  spotkali się mieszkańcy, pracownicy bursy  i dyrekcja. Młodzież przygotowała piękne Jasełka i kolędy. Uczestnikom i gościom uroczystości dziękujemy za niezapomniane chwile, za wieczór w wyjątkowej atmosferze i wzajemnej życzliwości. Uroczystość ta na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej niezapomnianej kolacji..