0 Comments

Konkurs plastyczny

 Konkurs plastyczny

,,Matematyka Wokół Nas”

                Od 26 listopada 2018r do 7 grudnia 2018r odbył  się plastyczny konkurs matematyczny: ,, Matematyka Wokół Nas” dla klas pierwszych i drugich. Uczniowie wykonali  prace w formacie   A4  techniką dowolną ( liczył  się pomysł i wykonanie )  . Za najlepsze prace  uczniowie otrzymają  nagrody rzeczowe oraz ocenę z matematyki. Prace  można pooglądać w holu szkolnym przy portierni od 10.12.2017r do 19.01.2018r . Laureaci konkursu to następujący uczniowie;

0 Comments

2b/g na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej…

2b/g na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej
 i Budownictwa  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

W poniedziałek 17.12.2018r. grupa budowlańców z klasy 2b/g miała przyjemność uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uczniowie zostali zapoznani z tajnikami geotechniki, czyli nauki zajmującej się właściwościami gruntu pod kątem projektowania i wykonawstwa budowli ziemnych i podziemnych.  Mieli okazję zobaczyć przyrządy służące do badań gruntów znajdujące się w laboratorium geotechniki.

0 Comments

I Międzyszkolny konkurs florystyczny organizowany przez ZSB

I Międzyszkolny konkurs florystyczny organizowany przez ZSB

14 grudnia 2018r odbył się w ZSB I Międzyszkolny Konkurs Florystyczny ,, Dekoracje Świąteczne” skierowany do uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkół podstawowych.
Ideą konkursu była możliwość sprawdzenia się uczestników w twórczych działaniach łączących zdolności manualne oraz poczucie estetyki jak również promowanie kierunku kształcenia, jakim jest technik architektury krajobrazu.

0 Comments

Szkolenie z firmą „Blue Dolphin”

Szkolenie z firmą „Blue Dolphin”

Dnia 12.12.2018r.  na warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie prowadzone przez firmę Blue Dolphin dla uczniów  klas  2mz i 2b . Szkolenie dotyczyło taśm i akcesoriów malarskich stosowanych w budownictwie. Firma przygotowała prezentacje multimedialną oraz przedstawiła swój asortyment. Każdy z uczniów otrzymał  upominek. Firma Blue Dolphin zdobyła 1 miejsce w rankingu Forum Firm Rodzinnych „Forbesa” w  2018r. 

0 Comments

Zajęcia laboratoryjne na UWM

Zajęcia laboratoryjne na UWM


W poniedziałek 10.12.2018r. grupa uczniów klasy 2b miała przyjemność uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Geodezji, Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uczniowie zwiedzili laboratorium fizyki budowli, mieli możliwość przeprowadzenia badania wilgotności materiału metodą karbidową, obsługiwać kamerę termowizyjną, kamerę do sprawdzania drożności rur kanalizacyjnych a także sprawdzić jak wyglądają materiały budowlane pod mikroskopem.

Za życzliwe przyjęcie i ciekawe poprowadzenie zajęć serdecznie dziękujemy pracownikom laboratorium fizyki budowli.