Informacje o kursach

Informacje o kursach    1.INFORMACJE OGÓLNE  Kwalifikacyjny kurs zawodowy, to kurs prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie jednej kwalifikacji (K). Minimalna liczba godzin kształcenia na tym kursie jest równa minimalnej liczbie godzin kształcenia zawodowego określonej w podstawie programowej kształcenia w zawodach dla danej kwalifikacji. Absolwent kursu otrzymuje zaświadczenie o […]

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

 10 stycznia gościliśmy u siebie przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i rozmawialiśmy jak bezpiecznie poruszać sie po naszych  drogach. Dziękujemy za udostępnione filmy pokazujące jak postępować i czego się wystrzegać na naszych drogach oraz za miłą rozmowę.

Zwycięstwo w szkolnych rozgrywkach o Mistrzostwo Olsztyna w unihokeju

Zwycięstwo w szkolnych rozgrywkach o Mistrzostwo Olsztyna w unihokeju.   W hali sportowej Urania 15.01.2018 został rozegrany mecz unihokeja dziewcząt  w ramach szkolnych rozgrywek o Mistrzostwo Olsztyna. Nasza reprezentacja pokonała 2:1 Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych i i przeszła do następnego etapu rozgrywek. Zdobywczynią dwóch bramek dla naszego zespołu była Klaudia Rogalska z klasy I […]

Konkurs piosenki w bursie

Konkurs piosenki w bursie

Dnia 9 stycznia 2018 r. odbył się u nas kolejny już  konkurs piosenki. Mieliśmy okazję posłuchać najlepszych głosów w bursie. Wszyscy byli świetni! Gratulujemy wygranym oraz tym, których słyszeliśmy po raz pierwszy.

NOWOROCZNE SPOTKANIE KOŁA CARITAS

NOWOROCZNE SPOTKANIE KOŁA CARITAS

08 stycznia w sali 207 w ZSB odbyło się  NOWOROCZNE SPOTKANIE KOŁA CARITAS. Swoją obecnością zaszczyciła Dyrekcja ZSB w Olsztynie. Uroczystość została poświęcona podsumowaniu i  zwieńczeniu wspólnej pracy wolontariuszy w 2017 roku.

Szkolne Koło Caritas z dnia na dzień powiększa liczbę osób zaangażowanych w szlachetny i wyjątkowy akt pomocy najbardziej potrzebującym. Zebrane pieniądze podczas kwest zostały przekazane Hospicjum Caritas w Olsztynie. Dzięki współpracy  uczniów i nauczycieli ZSB zrefundowano zakup profesjonalnego sprzętu medycznego.