Miesięczne Archiwum: Luty 2017

MY NA POLSKIEJ OFENSYWIE MUZYCZNEJ W ZSE-H

MY NA POLSKIEJ OFENSYWIE MUZYCZNEJ W ZSE-H 

Ale się działo, kiedy śpiewały nasze dziewczęta z bursy na festiwalu organizowanym przez Zespól Szkół Ekonomiczno – Handlowych w Olsztynie. Ponad 200 osób na widowni… „O mnie się nie martw” – cudownie, radośnie śpiewała nasza Julia Kłosowska, otrzymując wyróżnienie i nagrodę za osobowość sceniczną.

Międzyszkolne warsztaty projektowe „Zielona sala edukacyjna”

Międzyszkolne warsztaty projektowe
 „Zielona sala edukacyjna”

 

23-24 lutego 2017 r. odbyły się Międzyszkolne warsztaty projektowe „Zielona sala edukacyjna”.

W spotkaniu brały udział uczennice klasy 4a z naszej szkoły, uczennice klasy 4 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie oraz studentki z koła naukowego Horyzont działającego na  kierunku architektura krajobrazu na UWM.

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2016/2017

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2016/2017

 

22 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2016/2017. Pani Dyrektor, Anida Samoraj, przedstawiła wyniki Technikum Nr 4
i Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 4 oraz nagrodziła uczniów, którzy wyróżnili się w tym semestrze.

 

Inteligentne specjalizacje szansą na sukces

 „Inteligentne specjalizacje szansą na sukces” Program Operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Numer i nazwa Osi priorytetowej: RPWM.02.00.00 Kadry dla gospodarki Numer i nazwa Działania: RPWM.02.04.00 Rozwój...

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na dostawę sprzętu elektronicznego dla uczestników projektu  pn.  „Inteligentne specjalizacje szansą na sukces”.  Postępowanie prowadzone w trybie rozeznania rynku. Postępowanie znak: AZ.271.3.2017  Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy...

Śniadanie Zawodowców

Śniadanie Zawodowców

 

15 lutego 2017 r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie odbyło się Drugie Śniadanie Zawodowców. Nauczyciele zawodu naszej szkoły  spotkali się z przedstawicielami firm budowlanych, drogowych, sanitarnych, meblarskich, geodezyjnych. Rozmawiano o reformie wprowadzającej nowe zawody, nowej podstawie programowej kształcenia zawodowego, a także potrzebach i rozwoju nowoczesnego szkolnictwa zawodowego.

Konkurs czytelniczy „Czytaj ze zrozumieniem”

Konkurs czytelniczy
Czytaj ze zrozumieniem

Dnia 13.02.2017 roku odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem „Czytaj ze zrozumieniem” zorganizowany przez bibliotekę szkolną. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas technicznych i zawodowych.

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z
MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH

 

W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ KIELCE 2017 –  XII MEMORIAŁ IM H. SĘKOWSKIEGO

 W dniu 30.01.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach (ul. Jagiellońska 90) oraz w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

WALENTYNKI W BIBLIOTECE

14 lutego z okazji DNIA ZAKOCHANYCH odbyły się WALENTYNKI W BIBLIOTECE Uczniowie wrzucali swoje walentynki do urny. Zostały one rozdane ich odbiorcom.   Była  to miła, wesoła, udana zabawa!

BUDMA 2017

BUDMA 2017

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury  BUDMA to najważniejsze spotkanie branży budowlanej- producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych odbywające sie co roku w Poznaniu.

10 lutego 2017 roku  17 uczniów z klas 1b1, 1bu, 3b i 4b zwiedziło ekspozycje wystawiennicze pokazujące okna, drzwi, dachy, ściany, materiały wykończeniowe, maszyny, narzędzia, budownictwo energooszczędne, programy do projektowania. 

Skip to content