Studniówka w ZSB

Studniówka w ZSB

21 stycznia 2017 r. (na 93 dni przed pierwszym egzaminem) maturzyści czterech klas „Budowlanki”, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście spotkali się w restauracji „Eranova” na balu studniówkowym.

100 dni do matury Happening Maturzystów

100 dni do matury
Happening Maturzystów

Dnia 20.01.2017 na Olsztyńskiej Starówce odbył się Happening Maturzystów, który organizowany jest 100 dni przed maturą. W Happeningu wzięło udział kilka szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna, między innymi Nasza Budowlanka, Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2.

Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego

Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego

W tym roku wychowankowie naszej bursy biorą udział w rozgrywkach Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego w II lidze. Rozgrywki rozpoczęły się w październiku 2016r., a ich zakończenie planowane jest na kwiecień 2017r.

Najlepsi w ZSB

Najlepsi w ZSB

11 stycznia 2017 r. spektakl pt. „Rewolucja zwierząt” w Teatrze im. Stefana Jaracza obejrzała grupa naszych uczniów. Jak co roku wybrani uczniowie ZSB mają możliwość obejrzenia ciekawej sztuki w teatrze. W tym roku prawie 30 uczniów z najlepszymi wynikami na koniec roku 2015/2016, a także uczniowie charakteryzujący się zaangażowaniem społecznym np. udział w pracach Samorządu Szkolnego, udział w pracach przy „Geogrodzie” i „Geopachodach”, uczniowie reprezentujący szkołę w sztandarze zostali wyróżnieni możliwością uczestniczenia w tak ciekawym wydarzeniu.