0 Comments

Studniówka w ZSB

Studniówka w ZSB

21 stycznia 2017 r. (na 93 dni przed pierwszym egzaminem) maturzyści czterech klas „Budowlanki”, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście spotkali się w restauracji „Eranova” na balu studniówkowym.

0 Comments

100 dni do matury Happening Maturzystów

100 dni do matury
Happening Maturzystów

Dnia 20.01.2017 na Olsztyńskiej Starówce odbył się Happening Maturzystów, który organizowany jest 100 dni przed maturą. W Happeningu wzięło udział kilka szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna, między innymi Nasza Budowlanka, Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2.

0 Comments

Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego

Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego

W tym roku wychowankowie naszej bursy biorą udział w rozgrywkach Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego w II lidze. Rozgrywki rozpoczęły się w październiku 2016r., a ich zakończenie planowane jest na kwiecień 2017r.

0 Comments

Najlepsi w ZSB

Najlepsi w ZSB

11 stycznia 2017 r. spektakl pt. „Rewolucja zwierząt” w Teatrze im. Stefana Jaracza obejrzała grupa naszych uczniów. Jak co roku wybrani uczniowie ZSB mają możliwość obejrzenia ciekawej sztuki w teatrze. W tym roku prawie 30 uczniów z najlepszymi wynikami na koniec roku 2015/2016, a także uczniowie charakteryzujący się zaangażowaniem społecznym np. udział w pracach Samorządu Szkolnego, udział w pracach przy „Geogrodzie” i „Geopachodach”, uczniowie reprezentujący szkołę w sztandarze zostali wyróżnieni możliwością uczestniczenia w tak ciekawym wydarzeniu.