harmonogram matura 2016 technikum

Harmonogram pisemnego egzaminu MATURA 2016 w Technikum Nr 4 w Olsztynie Lp. DATA/DZIEŃ PRZEDMIOT SALA ILOŚĆ ZDAJĄCYCH 1 4. 05 2016 r. Środa godz. 900 Język polski   2   4 ba, 4 a1, 4 a2, 4 md 1 4 bb, 4 gd, Abs.   2 4. 05 2016 r. Środa godz. 1400 Język polski […]

Pożegnaliśmy uczniów klas IV „Ostatni dzwonek 2016”

Pożegnaliśmy uczniów klas IV
„Ostatni dzwonek 2016”

29 kwietnia 2016 r. pożegnaliśmy maturzystów sześciu klas: technik budownictwa, drogownictwa, geodezji, architektury krajobrazu i technik technologii drewna. Pani Dyrektor, Anida Samoraj, wręczając dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom, z uznaniem mówiła o osiągnięciach nagrodzonych w różnych dziedzinach. Dwóch najlepszych uczniów szkoły, którzy zasłużyli się nie tylko wysoką średnią ocen, ale także dodatkowymi działaniami w obszarze zawodowym i społecznym, poza dodatkowymi nagrodami, otrzymało tablety.

Dzień Ziemi 2016

Dzień Ziemi 2016 

                      W środę 27 kwietnia 2016 podsumowaliśmy szkolne działania związane z obchodami Dnia Ziemi.

Obchody Dnia Ziemi rozpoczęliśmy od prelekcji p.t. „Wypalaniu traw mówimy NIE”, skierowanej do uczniów klas pierwszych Technikum Nr 4. Prelegentem był uczeń klasy I b/d Bartek Zebzda – członek Ochotniczej Straży Pożarnej. Drugim elementem obchodów była zbiórka elektrośmieci, przeprowadzona 20 kwietnia. Uczniowie zebrali 200 kg elektrośmieci. W piątek 22 kwietnia trzyosobowe zespoły z klas pierwszych technikum przystąpiły do konkursu plastycznego „Olsztyn – miastem bez emisji”.

KONKURS PRAC I PROJEKTÓW PRAKTYCZNYCH UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

KONKURS PRAC I PROJEKTÓW

PRAKTYCZNYCH UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH          

Warmińsko – Mazurska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Olsztynie wraz z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie oraz pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratorium Oświaty w Olsztynie każdego roku ogłaszają KONKURS PRAC I PROJEKTÓW PRAKTYCZNYCH UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH oraz „MŁODY INNOWATOR”. 

W dniu 26.04.2016r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród, gdzie licznie reperentowana była nasza szkoła – w tym roku wyjątkowo przez płeć piękną.

„Filozofia a fantastyka”

 „Filozofia a fantastyka”

 

 Dnia 21.04.2016 roku mieliśmy zaszczyt gościć w świetlicy naszej szkoły znanych filozofów: dr Jacka Sobotę i dr Jarosława Strzeleckiego, którzy ukazali nam inne spojrzenie na tą naukę.

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

20 kwietnia żegnaliśmy w naszej bursie naszych maturzystów i prawie – absolwentów szkół średnich. Było miło i wesoło.  Były wspomnienia i wzruszenia,  było coś dla ciała i dla ducha – słodki poczęstunek przy śpiewie Piotrka Kaszuby i Julki Kłosowskiej oraz niezwykły pokaz tańca w wykonaniu Julki i Anity Marcinkiewicz. Nogi same rwały się do tańca!

 Powodzenia na maturze

Wiosenna Noc Gier Planszowych

Wiosenna Noc Gier Planszowych

 

21. 04. 2016 r. odbyła się Wiosenna Noc Gier Planszowych. Uczestnicy stawili się w bojowych nastrojach i każdy z nich deklarował, że bez trudu pokona przeciwników :). Młodzież miała do wyboru różnego rodzaju gry, ale największą popularnością cieszyło się „Grzybobranie” ;). Zaangażowanie w grę było tak duże, że nie udało się nam wyłonić zwycięzcy. 

Program „Dzień Otwarty w ZSB”

Program „Dzień Otwarty w ZSB”   29 kwietnia w godz. 900 – 1430 przed Gimnazjalistami i ich Rodzicami otwiera drzwi olsztyńska Budowlanka! Co proponujemy? 1.    Zwiedzanie z przewodnikiem – nasi uczniowie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i pokażą Salę Tradycji oraz jak wygląda dzień w ZSB. 2.    Obejrzenie naszych pracowni: budowlanej, technologii drewna, architektury krajobrazu, […]