harmonogram_egzaminy_ustne_2016

Aktualizacja Harmonogram ustnego egzaminu MATURA 2016 w Technikum Nr 4 w Olsztynie oznaczenie sal: sala 1 – sala 24, sala 2-  sala 25, sala 3- sala 26, sala 4- sala 108 data, dzień przedmiot sala klasa uczniowie godzina rozpoczęcia   10. 05. 16 wtorek   Język polski 1 4 a1   1.        Bartkowska Anna […]

Siatkówka

Siatkówka 

    22 marca 2016 r. spotkaliśmy się z wychowankami Bursy Nr 3 na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Budowlanych, gdzie rozgrywaliśmy mecz w piłkę siatkową. Rywalizacja była, zasady fair play również, atmosfera miła. Wynik meczu 3:2 dla Bursy Nr 3. Z niecierpliwością czekamy na rewanż już po świętach, tym razem w Bursie Nr 4.

Dzień z UWM w Budowlance

Dzień z UWM w Budowlance

 

 

            Ważnym punktem Tygodnia Technicznego są spotkania naszych uczniów z wykładowcami UWM. W ramach Dnia z Uniwersytetem odbyły się wykłady z dziedzin, w zakresie których kształci się nasza młodzież.

 

 

Piknik „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom”

Piknik „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom”

 

            W poniedziałek, 21 marca 2016 r., czyli pierwszego dnia wiosny, w Parku Centralnym, przy fontannie, odbył się Piknik pod hasłem „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom” zorganizowany przez olsztyńskie szkoły zawodowe i Wydział Edukacji Miasta Olsztyna.

 

 

Międzynarodowy Konkurs ‘’ Kangur Matematyczny”

 

Międzynarodowy Konkurs ‘’ Kangur Matematyczny”

 

W dniu 17.03.2016 o godzinie 8:00 w   naszej szkole odbył  się   Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, w którym udział brali uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

Zapraszamy na bezpłatne kursy B.9. oraz R.21.

Zapraszamy na bezpłatne kursy

 

– są jeszcze wolne miejsca na kwalifikacyjnych kursach zawodowych:

B.9.Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych
oraz
R.21.Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu”

 

 

 

 

 

Tydzień Techniczny 2016

Tydzień Techniczny

 

W  dniach 14.03.- 19.03.2014r w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbył się Tydzień Techniczny, a w jego ramach – Dni Otwarte (18-19.03.2016 r.).

 

 

PODARUJ SERCE INNYM

PODARUJ SERCE INNYM

 

Myślą przewodnią tegorocznych Walentynek było hasło – PODARUJ SERCE INNYM. W ramach walentynkowego kiermaszu ciast udało nam się zebrać pieniądze, za które mogliśmy zakupić 100 kg karmy dla podopiecznych z OLSZTYŃSKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT. To nasze serce dla nich. Wszystkim osobom, które chciały przyłączyć się do naszej akcji w imieniu zwierząt DZIĘKUJEMY!!!” (HAU HAU/ MIAU MIAU!!!)