Miesięczne Archiwum: Marzec 2016

harmonogram_egzaminy_ustne_2016

harmonogram_egzaminy_ustne_2016

Aktualizacja Harmonogram ustnego egzaminu MATURA 2016 w Technikum Nr 4 w Olsztynie oznaczenie sal: sala 1 – sala 24, sala 2-  sala 25, sala 3- sala 26, sala 4- sala...

Siatkówka

Siatkówka 

    22 marca 2016 r. spotkaliśmy się z wychowankami Bursy Nr 3 na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Budowlanych, gdzie rozgrywaliśmy mecz w piłkę siatkową. Rywalizacja była, zasady fair play również, atmosfera miła. Wynik meczu 3:2 dla Bursy Nr 3. Z niecierpliwością czekamy na rewanż już po świętach, tym razem w Bursie Nr 4.

Dzień z UWM w Budowlance

Dzień z UWM w Budowlance

 

 

            Ważnym punktem Tygodnia Technicznego są spotkania naszych uczniów z wykładowcami UWM. W ramach Dnia z Uniwersytetem odbyły się wykłady z dziedzin, w zakresie których kształci się nasza młodzież.

 

 

Piknik „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom”

Piknik „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom”

 

            W poniedziałek, 21 marca 2016 r., czyli pierwszego dnia wiosny, w Parku Centralnym, przy fontannie, odbył się Piknik pod hasłem „ Szkoły zawodowe gimnazjalistom” zorganizowany przez olsztyńskie szkoły zawodowe i Wydział Edukacji Miasta Olsztyna.

 

 

Międzynarodowy Konkurs ‘’ Kangur Matematyczny”

 

Międzynarodowy Konkurs ‘’ Kangur Matematyczny”

 

W dniu 17.03.2016 o godzinie 8:00 w   naszej szkole odbył  się   Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, w którym udział brali uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

Zapraszamy na bezpłatne kursy B.9. oraz R.21.

Zapraszamy na bezpłatne kursy

 

– są jeszcze wolne miejsca na kwalifikacyjnych kursach zawodowych:

B.9.Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych
oraz
R.21.Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu”

 

 

 

 

 

Dzień „Drzwi Otwartych” w ZSB

Dzień „Drzwi Otwartych” w ZSB

 

 

 

 

          W sobotę 19 marca 2016 roku nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed gimnazjalistami i ich rodzicami.

 

 

 

 

 

Tydzień Techniczny 2016

Tydzień Techniczny

 

W  dniach 14.03.- 19.03.2014r w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbył się Tydzień Techniczny, a w jego ramach – Dni Otwarte (18-19.03.2016 r.).

 

 

PODARUJ SERCE INNYM

PODARUJ SERCE INNYM

 

Myślą przewodnią tegorocznych Walentynek było hasło – PODARUJ SERCE INNYM. W ramach walentynkowego kiermaszu ciast udało nam się zebrać pieniądze, za które mogliśmy zakupić 100 kg karmy dla podopiecznych z OLSZTYŃSKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT. To nasze serce dla nich. Wszystkim osobom, które chciały przyłączyć się do naszej akcji w imieniu zwierząt DZIĘKUJEMY!!!” (HAU HAU/ MIAU MIAU!!!)

Impresje z Gruzji

Impresje z Gruzji

 

W dniu 15.03.2016 r. odbyło się w naszej bursie spotkanie z podróżnikiem Panem Markiem Agopsowiczem. Tematem spotkania były „Impresje z Gruzji”. Pan Marek w bardzo ciekawy sposób przedstawił nam wrażenia i zdjęcia ze swojej podróży do Gruzji, którą odbył w lipcu 2015 r. Opowiedział o przepięknych Górach Kaukaz, wspaniałej, dzikiej przyrodzie i przyjaznych turystom mieszkańcach. Profesjonalnie zrobione zdjęcia pomogły nam wyobrazić sobie piękno Gruzji. Dowiedzieliśmy się też, że warto żyć aktywnie i warto podróżować. Pan Marek zdradził nam tajemnicę, jak podróżować, kiedy ma się niewiele pieniędzy i przekonał, że jest to możliwe.

Znamy wyniki eliminacji okręgowych XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Znamy wyniki eliminacji okręgowych XXIX Olimpiady Wiedzy
 i Umiejętności Budowlanych.

 

W zawodach okręgowych w całym kraju wzięło udział 691 zawodników z 162 szkół. Do eliminacji centralnych (finału) zakwalifikowało się 82 uczestników z 43 szkół w kraju.

W eliminacjach okręgowych w Gdańsku w dniu 5 marca 2016r wzięło udział 37 zawodników z 10 szkół.

KONKURSY UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH OCENIANE PRZEZ PRACODAWCÓW

KONKURSY UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH
OCENIANE PRZEZ PRACODAWCÓW

 

W ramach rozpoczętego w poniedziałek – 14.03.2016 r. – Tygodnia Technicznego 15 i 16 marca odbyły się konkursy umiejętności zawodowych oceniane przez pracodawców współpracujących z Zespołem Szkół Budowlanych w czterech branżach:

Skip to content