Miesięczne Archiwum: Marzec 2015

Zwycięstwo

 Zwycięstwo

 

  

23.03.2015r. nasza drużyna zagrała mecz  piłki siatkowej z drużyną internatu Szkoły Policealnej „MEDYK”. Po kolejny raz wygraliśmy, tym razem aż 3:1. Nasi chłopcy spisali się znakomicie , chociaż przeciwnik nie należał do najłatwiejszych. Tym bardziej serdecznie im  gratulujemy .

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE ZAWODOWE DLA „DRZEWIARZY”

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE ZAWODOWE
DLA „DRZEWIARZY”

 

     Kolejny raz młodzież z klas uczących się w zawodzie technik technologii drewna i stolarz uczestniczyła w szkoleniu dotyczącym napraw ubytków i uszkodzeń na elementach z drewna, powierzchniach laminowanych, lakierowanych i wyrobach  z tworzyw sztucznych. Pan Michał technolog z firmy Ottimo, jak zawsze, w interesujący sposób omawiał i demonstrował techniki napraw, które później pod jego okiem wykonywali praktycznie uczniowie.    

Wyróżnienie dla Macieja Urbanowicza w XLI Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomicznym

Wyróżnienie dla Macieja Urbanowicza
w XLI Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomicznym

 

 

W dniach od 19 do 21 marca 2015 w Grudziądzu odbyło się XLI Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne im. Profesora Roberta Głębockiego, na którym swój referat zaprezentował uczeń naszej szkoły Maciej Urbanowicz.  Zapewnił sobie udział w tym konkursie dzięki zwycięstwu w etapie wojewódzkim referatem  „Moje eksperymenty z Jowiszem-wyznaczanie odległości w Układzie Słonecznym”.

Skip to content