0 Comments

Mistrzostwa L.A. Olsztyna

Dnia 27 maja 2014 r. odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa L.A. Olsztyna dziewcząt i chłopców SPG. Oto wyniki:

Chłopcy

I m- Łukszo Łukasz (pchnięcie kulą)

II m- Soroka Tomasz (pchnięcie kulą)

III m – Soroka Tomasz (skok w dal)

VI m – Bartoszewski Wojciech (rzut oszczepem)

VIII m – Łukszo Łukasz (rzut oszczepem)

VI m – Kuciński Patryk ( 800 m)

VIII m – Koronowski Kamil ( 100 m)

VI m – 4x100m – Bartoszewski Wojciech

                     – Więckowski Patryk

                     – Kuciński Patryk

                     – Soroka Tomasz

Dziewczęta

VI m – Demkowicz Ania ( 100 m)

VI m – Bednarczyk Joanna (200 m)

VII m – Gawin Małgorzata ( 400 m)

-Fruzińska- Zawisza Magdalena (100 m)

-Kaczmarczyk Dagmara (200 m)

-Hajduk Monika ( 400 m)

 

Na zawody zgłosiło się 12 szkół. Nasi uczniowie zdobyli VI miejsce w klasyfikacji generalnej szkół olsztyńskich.

 

0 Comments

III Mistrzostwa Strefy Małego Ruchu Granicznego

W piękny majowy weekend   odbyła się w Olsztynie ciekawa impreza sportowa – III Mistrzostwa Strefy Małego Ruchu Granicznego w Pilce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Mecze odbywały się na boiskach „Orlik” przy SP nr 22 oraz SP nr 3 . Nad obsługą rozgrywek, bezpieczeństwem zawodników czuwali wolontariusze z Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie z klas IIIgd,IIa1, […]

0 Comments

GALA SPORTU

GALA SPORTU

 

10 kwietnia 2014 r. miała miejsce uroczysta gala wręczenia medali , statuetek i dyplomów dla najlepszych sportowców. Zwycięzcami  turnieju halowej piłki nożnej została drużyna I A, której zawodnik Łukasz Wiśniewski okazał się najlepszym strzelcem turnieju. Strzelił 75 bramek, zaraz po nim  był Daniel Łyżwa zdobywając 69 bramek. Natomiast najlepsza w turnieju siatkówki okazała się grupa IV. W  tenisie stołowym niekwestionowanym zwycięzcą został Daniel Łyżwa. Nagrody wręczyła pani  wicedyrektor ds. bursy Mirosława Formela oraz opiekun sekcji sportowej, niezastąpiony pan Antoni Sowul.  Imprezę uświetnił występ Alicji Pytlarczyk oraz pokaz taekwondo w wykonaniu Mateusza Miranowicza  oraz  mecz tenisa stołowego pomiędzy mistrzem  i wicemistrzem turnieju.            Gratulujemy  wszystkim  uczestnikom rywalizacji sportowych w naszej bursie, zarówno zwycięzcom jak i pokonanym! Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu sportowym jak i osobistym.

0 Comments

SPOTKANIE SPORTOWE Z BURSĄ NR 3

POTKANIE SPORTOWE Z BURSĄ NR 3

 

 

Po raz kolejny odbyło się spotkanie sportowe w piłce nożnej Bursy Nr 4 z Bursą Nr 3 o Puchar Przechodni. Nasza drużyna w składzie

  1. Bartoszewski Wojciech – kapitan
  2. Konarzewski Sebastian – bramkarz
  3. Soroka Tomasz
  4. Złotucha Dawid
  5. Dąbkowski Patryk
  6. Trzciński Robert
  7. Bieńko Łukasz
  8. Święcki Patryk
  9. Zapadka Rafał

0 Comments

Edukacja odpadowa „Przyroda bez elektroodpadów”

Edukacja odpadowa

 „Przyroda bez elektroodpadów”

Zbieramy elektroodpady …

 Pod takim hasłem rozpoczęliśmy w kwietniu 2014 roku szkolną zbiórkę elektroodpadów. Tak jak to było w ubiegłym roku nasze działania rozpoczęliśmy od rozpowszechnienia informacji o zbiórce nie tylko w szkole, ale również powiadomiliśmy Radę Osiedla Kościuszki, że jesteśmy gotowi na przyjęcie elektroodpadów od mieszkańców ulic okalających naszą szkołę.

Uczniowie przygotowali wiele plakatów informujących o szkodliwości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Plakaty zostały powieszone na terenie szkoły.