Miesięczne Archiwum: Kwiecień 2014

Ostatni dzwonek 2014

Ostatni dzwonek 2014

25 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00  w ZSB zabrzmiał ostatni dzwonek dla maturzystów klas: IV ba i IV bb.

Podczas uroczystego apelu, w którym uczestniczyła cała społeczność szkolna, zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom wyróżniającym się w pracy na rzecz środowiska, własnego rozwoju czy pomocy innym. Najcenniejszą z nagród, jaką był tablet ufundowany przez Radę Rodziców, otrzymał znany społeczności ZSB z prowadzenia wielu uroczystości szkolnych Bartosz Mikitiuk , który uzyskał najwyższą średnią ocen (5.06 ) . 

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Finalista Olimpiady

Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

Mamy za sobą finał centralny XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. 

W tegorocznej Olimpiadzie do rywalizacji przystąpiło 3 735 uczniów reprezentujących 176 szkół,  a w eliminacjach okręgowych wzięło udział 665 uczestników ze 170 szkół. W dniach 11-12 kwietnia 2014 r. w Państwowych Szkołach  Budownictwa i Geodezji w Lublinie 82 uczniów z 44 szkół zakwalifikowanych po eliminacjach okręgowych przystąpiło do finału centralnego. Z naszej szkoły udział w finale centralnym wywalczył Łukasz Demkowicz z klasy IV ba, który został  FINALISTĄ  XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych zajmując XXVII miejsce

„WIOSNA TUŻ, TUŻ…”

„WIOSNA TUŻ, TUŻ…”

 

W środę,12 marca 2014 roku Warsztaty Szkolne odwiedzili wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 24 w Olsztynie.

Uczniowie klas II a1 i III a przygotowali dla dzieci zajęcia pt. „Wiosna tuż, tuż…”. Pierwszą część wizyty stanowiły zabawy plastyczne, rozwijające wyobraźnię oraz umiejętności manualne, następnie mali goście udali się na pokaz w pracowni stolarskiej, poprowadzony przez pana Henryka Kordasza. Ostatnim punktem spotkania były zajęcia dotyczące uprawy roślin, w trakcie których dzieci miały okazję zobaczyć różne rodzaje nasion, sposób wysiewu oraz pielęgnacji, a także uprawy założone wcześniej przez naszych uczniów w ramach zajęć praktycznych.

Bardzo dziękujemy przedszkolakom za wizytę i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie!

Skip to content