0 Comments

Kryteria rekrutacji na rok szkolny 2014/2015

Rekrutacja do Technikum Nr 4 w Olsztynie w roku szkolnym 2014/2015 Rekrutacja do Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 4 w Olsztynie w roku szkolnym 2014/2015 Rekrutacja do Bursy Nr 4 w Olsztynie w roku szkolnym 2014/2015 Poradnik dla kandydata

0 Comments

Happening maturzystów

Happening maturzystów

 

24 stycznia 2014 r. uczniowie klas: IV ba, III ba o III a uczestniczyli w Happeningu Olsztyńskich Maturzystów. Honorowym patronatem objął to wydarzenie prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz.

Nasi maturzyści przebrani w robocze kombinezony, z plakatami z logo szkoły, przy dźwiękach grzechotek wykonanych z plastikowych butelek oraz z koszem pysznych krówek stawili się przed ratuszem, gdzie o 11.00  reprezentanci ZSB: Krystian Steć i Sylwia Tołkacz oraz Mateusz Brzozowy i Zofia Janda symbolicznym polonezem rozpoczęli happening.

Następnie barwnym korowodem, przy dźwiękach muzyki, radosnych okrzykach uczniów przeszliśmy ulicami Starego Miasta, wzbudzając zaciekawienie i radość mieszkańców Olsztyna.

Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie przy współpracy dwunastu innych szkół ponadgimnazjalnych, w tym ZSB.

Celem happeningu było „zaakcentowanie, jak ważną chwilą w życiu młodych ludzi jest matura jako wejście w nowy, dorosły etap życia”.

0 Comments

Dzień Patrona ZSB

Dzień Patrona ZSB

 

15 lutego 2014 r. obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły. Z tej okazji przybyli do nas przedstawiciele Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej wraz z Prezesem Zarządu Okręgu Warmińsko-Mazurskiego panem Maciejem Prażmo.  

Po programie historyczno-literackim przygotowanym przez młodzież (uczennicez klasy III a i uczniów z klasy I b) goście dzielili się swoją wiedzą na temat AK, a także refleksjami o naszej historii i patriotyzmie.  

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością podczas uroczystości.

0 Comments

Rekrutacja 2014/2015

Rekrutacja 2014/2015

 

Uczniowie gimnazjum! Szanowni Rodzice!

Nadszedł czas, aby podjąć ważną decyzję dotyczącą wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Szkoły, która  kształci fachowców poszukiwanych na rynku pracy, wychowuje uczniów na ludzi otwartych, przedsiębiorczych i przygotowanych do wejścia w dorosłe życie. Wybierając naszą szkołę macie możliwość poznania najnowszych technologii w zakresie nauczanych zawodów oraz uczestniczenia w szkoleniach prowadzonych przez wiodące firmy budowlane, drzewne i geodezyjne dające możliwość zdobycia ponadprogramowych umiejętności potwierdzonych certyfikatami.

Zobacz sam co o Naszej Szkole mówią jej uczniowie.

Pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i w przyjaznej atmosferze możecie realizować indywidualne zainteresowania np. zajęcia na basenie, zajęcia sportowe, zawodowe i inne. Uczniom spoza Olsztyna zapewniamy miejsce w Bursie.