Dokumenty do pobrania – kursy

DOKUMENTY DO POBRANIA:   W celu rekrutacji  – prosimy pobrać i wypełnić następujące załączniki:     1. Kwestionariusz     2. Podanie   Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu ZSB przy ulicy Żołnierskiej 15. W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem.   Inne dokumenty:     1. Deklaracja przystąpienia do egzaminu zawodowego        

SIATKÓWKA BURSA NR 4 vs MEDYK

SIATKÓWKA BURSA NR 4  vs. MEDYK

 

 

 

Dnia 20.11.2013r. dziewczęta z naszej bursy rozegrały mecz w piłkę siatkową dziewcząt z zaprzyjaźnioną bursą „Medyka”.

Tym  razem  przegrały, ale mimo wszystko humory wszystkim dopisały.

Zapowiedziany został rewanż, więc dziewczyny już rozpoczęły treningi.

Impreza andrzejkowa

IMPREZA ANDRZEJKOWA

 

 

 

Dnia 28 listopada 2013 r. odbyła się impreza andrzejkowa w bursie zorganizowana przez grupę I – wychowawca R. Olszewski i grupę VII – wychowawca Elżbieta Gębala. Impreza obejmowała wróżby z kart, z serca, magicznej kuli i z ręki. Po części artystycznej odbyła się dyskoteka dla młodzieży.

100 dni do matury!

100 dni do matury!

 

Maturzyści rocznika 2013/2014 14 czternastu olsztyńskich szkół ponadgimnazjalnych wezmą udział uroczystym przemarszu ulicami Starego Miasta.
Mamy nadzieje uczniów naszej szkoły również tam nie zabraknie.

Serdecznie zapraszamy

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

 

Joanna Siudzińska i Patrycja Stankiewicz – uczennice z klasy III ba otrzymały wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Jesień w przyrodzie” zorganizowanym przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie przy współudziale m.in. Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Konkurs, odbywający się w kilku kategoriach wiekowych i tematycznych, skierowany był
do uczniów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Do organizatorów napłynęło około 800 prac plastycznych, prezentacji multimedialnych i fotografii. Gala, podsumowująca konkurs, odbyła się 17 grudnia 2013 roku w auli Urzędu Wojewódzkiego. Nagrody wręczała Pani Kurator, Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Łowczy Okręgowy Przewodniczący ZOPZŁ. Fanfary zwycięzcom grał zespół sygnalistów myśliwskich, wśród których był nasz absolwent z roku 2006 z  Liceum Profilowanego o profilu leśnictwo i technologia drewna – Łukasz Gaca (na zdjęciu z wyróżnionymi w konkursie uczennicami).

Asi i Patrycji gratulujemy wyróżnienia!