BURSA - AKTUALNOŚCI  

 

 

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

 10 stycznia gościliśmy u siebie przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i rozmawialiśmy jak bezpiecznie poruszać sie po naszych  drogach. Dziękujemy za udostępnione filmy pokazujące jak postępować i czego się wystrzegać na naszych drogach oraz za miłą rozmowę.

Czytaj więcej...

Konkurs piosenki w bursie

Konkurs piosenki w bursie

Dnia 9 stycznia 2018 r. odbył się u nas kolejny już  konkurs piosenki. Mieliśmy okazję posłuchać najlepszych głosów w bursie. Wszyscy byli świetni! Gratulujemy wygranym oraz tym, których słyszeliśmy po raz pierwszy.

Czytaj więcej...

PIERNIKOWY WIECZÓR

PIERNIKOWY WIECZÓR

To magia świąt. Kiedy za oknem wieje wiatr szarpiąc gałęziami drzew, pada deszcz czy sypie śnieg i jest  zimno i nieprzyjemnie tak, że nie chce się wychodzić z domu, można dzień ten zaczarować i spędzić go miło i kolorowo.  I nam się to udało.

Czytaj więcej...

Paczka dla Kresów

 Paczka dla Kresów 

Dnia 12 grudnia  2017 r. miała finał nasza zbiórka darów dla kombatantów, harcerzy i dzieci z Domu Dziecka na Litwie. Udało nam się uzbierać dużo słodyczy, odzieży, zabawek i książek, które – mamy nadzieję – osłodzą święta osób do których trafią. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Czytaj więcej...

XXIV FESTIWAL PIOSENKI POGODA 2017 BYLIŚMY TAM!

XXIV FESTIWAL PIOSENKI  POGODA 2017
 BYLIŚMY TAM!

Dnia 6 grudnia 2017 r.  odwiedziliśmy Bursę nr 3 i jak co roku uczestniczyliśmy w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „POGODA”. Reprezentowali nas: Natalia Łokuciejewska  i duety – Julia Kłosowska i Julia Sadowska  oraz Małgosia Koziatek i Piotr Kaszuba. Wszyscy wypadli świetnie. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

MIKOŁAJKI W BURSIE

MIKOŁAJKI W BURSIE

6 grudnia  w nocy, kiedy wszyscy  jeszcze spali,  niespodziewanie odwiedzili bursę niecodzienni goście.  Niektórzy wychowankowie przecierali oczy ze zdumienia.

 Był to św. Mikołaj ze Śnieżynką.  Każdy  z wychowanków został  obdarowany  słodkim prezentem, a nam udało się  uwiecznić tę chwilę na zdjęciach. Popatrzcie sami!

Czytaj więcej...

Święta tuż tuż…

Święta tuż tuż…

Wraz z pierwszym śniegiem za oknem myślimy mocniej o zbliżających się świętach. Także wewnątrz naszej bursy już od pierwszych dni grudnia poczuć można było zimową i świąteczną atmosferę. Pojawiły się pierwsze świąteczne dekoracje. W tym roku nawiązaliśmy  do profilu naszej szkoły –w instalacjach świątecznych dekoracji pojawiły się elementy nawiązujące do kierunków budowlanych, czy związanych z architekturą krajobrazu.

Czytaj więcej...

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 

W tym roku DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI postanowiliśmy uczcić w sposób mniej tradycyjny, ale również bardzo uroczysty. Należy dodać, że świętowaliśmy nie tylko przez jeden dzień. Zorganizowaliśmy wieczór karaoke, podczas którego śpiewaliśmy wspólnie piękne pieśni patriotyczne.

Czytaj więcej...

Andrzejki w Bursie Nr 4 2017r

Andrzejki w Bursie Nr 4  2017r

W wieczór Andrzejkowy  zaprosiliśmy wszystkich jej mieszkańców na wróżby i zabawy. Wróżby przygotowały dziewczęta z gr. V. Wieczór wróżb poprowadzili: Mariusz Pietrzak i Piotr Kaszuba. 

Salę udekorowały Kasia i Paulina z pok. 002.

Czytaj więcej...

HALLOWEEN 2017

HALLOWEEN 

Z okazji Halloween w naszej bursie odbyło się wiele atrakcji, szereg konkursów, w tym międzygrupowy konkurs na plakat. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. 

Przerażały nas straszne stylizacje naszych  koleżanek. Wspaniały wieczór zwieńczyła noc horrorów.

Czytaj więcej...

To smutne, że czas tak goni, Panie Antoni…

To smutne, że czas tak goni, Panie Antoni…

 

Czwartek 26.10.2017 był dniem bardzo wyjątkowym. Ale musiał taki być, ponieważ takim był i jest Pan Antoni – nasz Wychowawca, który tego dnia zakończył wieloletnią pracę w naszej bursie rozpoczynając nowy rozdział w swoim życiu – rozdział pt. „Życie na emeryturze”.

Czytaj więcej...

Współpracują ze szkołą

Back to top