MIĘDZYGRUPOWY KONKURS SAŁATKOWY

MIĘDZYGRUPOWY KONKURS SAŁATKOWY

Dzień 06.03.2018 był pełen wrażeń i wydarzeń. Tego dnia przywitaliśmy zbliżającą się wiosnę – z przytupem! Zarówno chłopcy jak i dziewczęta wzięli udział w kolejnej edycji MIĘDZYGRUPOWEGO KONKURSU SAŁATKOWEGO. Wszyscy bardzo się zaangażowali i podeszli do tematu bardzo profesjonalnie – a sałatki były zdrowe i pyszne! Zaszczytne pierwsze i drugie miejsce zajęła grupa VIII, na miejscu trzecim znaleźli się chłopcy z grupy III. Wielką niespodziankę sprawiła grupa IV – chłopcy przyszli w profesjonalnych strojach kucharskich, a ich dekoracje zrobiły na wszystkich wielkie wrażenie.

 W sali obok w tym samym czasie odbywały się warsztaty plastyczne. Dziewczęta pracowały przy malowaniu wielkanocnych jaj (Karolina i Klaudia), były także pisanki wykonywane metodą decoupage (Martyna i Karolina) oraz kartki wielkanocne wykonywane metodą quillingu (Ola).

A wszystko to zostało zatrzymane w oku kamery TELEWIZJI RETV.


 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top