WIZYTA W „NAGÓRKOWEJ DOLINCE”

WIZYTA W „NAGÓRKOWEJ DOLINCE”

Wakacje coraz bliżej, mamy wiele wolnego czasu i postanowiliśmy dobrze go spożytkować.  21 czerwca 2017 r.  wybraliśmy się z wizytą do dzieci z „Nagórkowej Dolinki” – Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną. Dzieci były bardzo zadowolone z naszych odwiedzin.

  

Ucieszyły się także ze słodyczy, które ze sobą przynieśliśmy. Bawiliśmy się i rozmawialiśmy z najmłodszymi wychowankami. Nasze serca skradła  8 – miesięczna dziewczynka zespołem Downa, która miała niezwykle niebieskie oczy i cudowny uśmiech. Tego dnia swoje czwarte urodziny świętował jeden z chłopców. Wspólnie zaśpiewaliśmy mu sto lat. Wszystkie dzieci, choć początkowo nieśmiałe , okazały się być bardzo wesołe i chętne do wspólnej zabawy. My także świetnie się bawiliśmy, dzieci dostarczyły nam wiele pozytywnych emocji i energii. Za rok też na pewno je odwiedzimy.


 

Współpracują ze szkołą

Back to top