ALE BYŁO PYSZNIE! I ZDROWO!

ALE BYŁO PYSZNIE! I ZDROWO!

05.04.2017 w naszej bursie odbył się międzygrupowy konkurs kulinarny na najlepszą sałatkę. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wykładu na temat zdrowego żywienia, który poprowadziła pani Grażyna Bobrzecka – wychowawca i dietetyk w jednej osobie.

 

Okazało się, że mamy niezwykłe talenty kulinarne. Były smaki meksykańskie, indyjskie, było coś na ciepło, było pikantnie. A dla miłośników słodkości również coś na słodko.

Wszyscy spisali się świetnie. Jury miało ogromny problem, by wyłonić tylko jednego zwycięzcę.

Na podium stanęły 3 zespoły: dwa z grupy 8 (Julia Hładzio, Angelika Durczak, Weronika Chudzik) i jeden z grupy 5 (Joanna Czerwonka, Maria Dąbkowska i Justyna Zielińska). Świetnie spisali się Piotr Kaszuba (grupa 4) i Dominik Wojcieszek (grupa 3), którzy
w pojedynkę reprezentowali swoje grupy. Gratulujemy także wszystkim pozostałym uczestnikom, bo wszyscy włożyli dużo pracy i serca w swoje „dzieła”.

 

Teraz czekamy na pojawienie się wygranych sałatek w naszym stołówkowym menu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top