MY NA POLSKIEJ OFENSYWIE MUZYCZNEJ W ZSE-H

MY NA POLSKIEJ OFENSYWIE MUZYCZNEJ W ZSE-H 

Ale się działo, kiedy śpiewały nasze dziewczęta z bursy na festiwalu organizowanym przez Zespól Szkół Ekonomiczno – Handlowych w Olsztynie. Ponad 200 osób na widowni… „O mnie się nie martw” – cudownie, radośnie śpiewała nasza Julia Kłosowska, otrzymując wyróżnienie i nagrodę za osobowość sceniczną.

Małgosia Koziatek, również wyróżniona, zachwyciła oryginalnym akompaniamentem przy śpiewaniu. Papierowym kubeczkiem i klaskaniem rękoma wystukiwała sobie rytm, który był wyjątkowym podkładem muzycznym przy śpiewaniu  polskiej wersji „Kiedy odejdę”. Mira Kubasińska z dawnego zespołu Breakout byłaby szczęśliwa słuchając tak pięknego i emocjonalnego „wykonu” swojego utworu. A dokonała tego  nasza Natalia Łokuciejewska. Tak śpiewała „Byłeś we śnie tylko”, aż nastąpiła cisza na sali. Wielkie brawa dla naszych wychowanek cudnie śpiewających. Cieszymy się bardzo. Polecamy zajrzeć na profil facebooka.


 

 

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top