PRZEGLĄD PIOSEKNI W BURSIE

PRZEGLĄD PIOSEKNI W BURSIE 

10.01.2017 r.  odbył się bursowy przegląd piosenki, w którym każdy mógł spróbować własnych sił, pochwalić się swoimi umiejętnościami, zdobyć nowe doświadczenia. Uczestnicy zaprezentowali różnorodny repertuar i wysoki poziom artystyczny. Impreza przebiegała w miłej atmosferze dzięki talentowi uczestniczek oraz profesjonalizmowi prowadzącej – Paulinie Borczak i akustykowi – Krystianowi Sendrowskiemu.

 Wieczór zakończył się wspólnym śpiewaniem, a na laureatki czekały nagrody. Pierwsze miejsce, za wykonanie piosenki Miry Kubasińskiej  pt. „Byłeś we śnie tylko” zdobyła Natalia Łokuciejewska. Drugie miejsce zajęły: Julia Kłosowska z piosenką „O mnie się nie martw”, Katarzyny Sobczyk, Sandra Gotszlik -„Przyjdzie taki dzień” Kasi Popowskiej  i Małgosia Koziatek  z utworem „Kiedy odejdę”, Anny Kendrick. Wszyscy czuli niedosyt i żałowali,  że było tak krótko.


 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top