Oficjalne otwarcie świetlicy w Bursie Nr 4

Oficjalne otwarcie świetlicy w Bursie Nr 4

Dnia 21 stycznia 2016 roku o godzinie 18.30 odbyło się oficjalne otwarcie świetlicy w Bursie Nr 4. Uroczystość przebiegała w klimacie karnawałowym.

Impreza miała charakter zajęć otwartych, w których uczestniczyli zaproszeni goście: Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych p. Anida Samoraj, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Bursy Nr 2 i 3, nauczyciele ZSB. Dyrektor ZSB, p. Anida Samoraj, wspólnie z z-cą dyrektora d.s. Bursy p. Małgorzatą Puchalską dokonały uroczystego przecięcia wstęgi.

 

Imprezie towarzyszyły rytmy karnawałowe oraz hity karnawałowe wykonane przez wychowanków bursy. Wszyscy uczestnicy imprezy zostawili ślad swojego pobytu, odciskając kciuki na wcześniej przygotowanym plakacie ,,Bursusia”, który zawiśnie w świetlicy. Uroczystość zakończyło spotkanie przedstawicieli burs, na którym rozmawiano o wspólnych działaniach na przyszłość.


Współpracują ze szkołą

Back to top