PRZEGLĄD PIOSENKI W BURSIE

PRZEGLĄD PIOSENKI W BURSIE

 

W dniu 13 stycznia 2016 r. odbył się w naszej bursie przegląd piosenki. Wszyscy chętni mogli zaprezentować swój talent wokalny. Jednocześnie wyłoniliśmy reprezentantów do „Polskiej Ofensywy Muzycznej”- festiwalu organizowanego w Zespole Szkół Ekonomiczno –Handlowych
w Olsztynie.  Wykonawcy reprezentowali wysoki poziom, a publiczność  bawiła się świetnie!

 

I miejsce zajęła Anaida Shahbazyan z utworem „Czas nas uczy pogody”, Grażyny Łobaszewskiej.

  II miejsce – ex aequo  Julia Kłosowska z piosenką Haliny Frąckowiak, pt. „Bądź gotowy dziś do drogi”, zespół „Poszarpane  koszule” z utworem Dżemu pt. „Wehikuł  czasu”, czyli Aneta Bujnowska, Karolina Kuligowska oraz Dominik Wojcieszek i Piotr Kaszuba  z piosenką  Happysad pt. „ W piwnicy u dziadka”.


 

Współpracują ze szkołą

Back to top