Nauczyciele 2016/2017

 Kadra Zespołu Szkół Budowlanych
im. Żołnierzy Armii Krajowej
w Olsztynie

 rok szkolny 2016/2017

 


Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Wychowawstwo

Adamczyk Andrzej

Religia

 

Andruszkiewicz Milena

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

 

Bartniczuk Małgorzata

Biblioteka

 

Bigus Małgorzata

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

Klasa 3 a

Brzezińska Wioletta

Matematyka

 

Charukiewicz Tomasz

Religia

 

Ćwiek Henryk

Przedmioty zawodowe – przedmioty drzewne

 

Druszcz Janina

Religia

 

Duliszewska Anna

Przedmioty zawodowe – przedmioty drzewne

 

Duliszewski Edward

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Falkowska – Pawelec Beata

Biblioteka

 

Ferenc Tadeusz

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Florkowska – Hamera Ewa

Przedmioty zawodowe – przedmioty drzewne

 

Gąsiorowska Elżbieta

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Gąsiorowska - Achour Monika

Przedsiębiorczość, prowadzenie działalności gospodarczej

Klasa 1 gd

Grzegorzewska Agnieszka

Biologia, chemia, przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

Klasa 2 a1

Hepner Elżbieta

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Hnatiuk Anna

Język angielski

Klasa 1 a/m

Kalinowska Krystyna

Przedsiębiorczość, informatyka

 

Kamińska Hanna

Geografia, przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

Klasa 3 g/m

Klich Andrzej

Wychowanie fizyczne

Klasa 1 s/i

Klucznik Janina

Teoretyczna nauka jazdy na traktorze

 

Kosiorek Anna

Przedmioty zawodowe – geodezja

 

Kordasz Henryk

Przedmioty zawodowe – przedmioty drzewne

 

Kotewicz Alicja

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

Klasa 2 a2

Kozyra – Sarwińska Anna

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane, architektura krajobrazu

 

Krajewska Anna

Język angielski

 

Kuźmicka Ewa

Język polski, wiedza o kulturze

 

Krzemieniewska Elwira

Przedmioty zawodowe – przedmioty sanitarne

 

Kurowski Bartłomiej

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Lachowicz Ewa

Język angielski

Klasa 1 a1

Lelujka Łukasz

Matematyka

Klasa 3 s/i

Lewandowska Anita

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

Klasa 1 mz

Liburska Dominika

Język niemiecki

 

Lichy Agata

Język angielski

Klasa 1 b/u

Łątkowska Emilia

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

Klasa 2 b/d

Łuczak Bartłomiej

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane i drogowe

 

Mazur Anna

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

 

Mickiewicz Anna

Przedmioty zawodowe – geodezja

 

Mickiewicz Michał

Przedmioty zawodowe – geodezja

Klasa 4 gd

Naszlin Anna

Przedmioty zawodowe – przedmioty drogowe i sanitarne

Klasa 2 s/i

Nilipiński Bartosz

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Nowacka Lidia

Język polski, wiedza o kulturze

 

Ogór Bartłomiej

Przedmioty zawodowe – przedmioty sanitarne

 

Periżok Alicja

Matematyka

Klasa 2 b/m

Pieczkin Anna

Język angielski

 

Puciło Tomira

Pedagog szkolny

 

Rutkowski Andrzej

Wychowanie fizyczne

Klasa 4 b

Ruszczycka Katarzyna

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

 

Rymkiewicz Czesław

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Sobania Jacek

Przedmioty zawodowe – przedmioty sanitarne

 

Sokołowska Anna

Przedmioty zawodowe – przedmioty drzewne

 

Sokołowski Józef

Przedmioty zawodowe – przedmioty drzewne

 

Steranka Adam

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane, architektura krajobrazu

 

Spaszewska Agnieszka

Wychowanie fizyczne

Klasa 4 a

Swakowski Tomasz

Wychowanie fizyczne

Klasa 3 mz

Szabla Marta

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

Klasa 3 a/d

Szydlik Krzysztof

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Szydłowska Joanna

Matematyka

 

Tomaszewski Dariusz

Przedmioty zawodowe – geodezja

 

Tymińska – Bajkowska Lilla

Historia, wiedza o społeczeństwie

Klasa 1 b1

Urbaniak Regina

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Urbanowicz Dominika

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

 

Urbanowicz Alicja

Przedmioty zawodowe – przedmioty sanitarne

 

Warot Paweł

Historia

Klasa 2 mz

Wysocki Roman

Przedmioty zawodowe – przedmioty budowlane

 

Zabrzyjewska Iwona

Język polski, wiedza o kulturze

Klasa 3 b

Zapotoczny Grzegorz

Religia

 

Zdunek – Koc Jolanta

Język polski

Klasa 4 ab

Ziomek Grzegorz

Praktyczna nauka jazdy na traktorze

 

Zygnerski Lech

Fizyka

 

Źródlewska Alicja

Język niemiecki

Klasa 2 gd

Żórański Paweł

Wychowanie fizyczne

 

Wychowawcy w bursie

 

Bobrzecka Grażyna

 

 

Formela Mirosława

 

 

Gąsiorowska-Achour Monika

 

 

Gębala Elżbieta

 

 

Ignatowicz-Witkowska A.

psycholog

 

Janke Dorota

 

 

Langowska Alicja

 

 

Liburska Dominika

 

 

Magnuszewska Małgorzata

 

 

Olszewski Romuald

 

 

Pawłowski Jan

 

 

Sowul Antoni

 

 

Szańca Marta

 

 

Wankiewicz Marek

 

 

Warchoł Lidia

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top