Geopodchody 2016

WSPÓŁORGANIZATORZY KONKURSU
GEOPODCHODY 2016

 

 

regulamin.png

 

 Komunikat 2

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w eliminacjach teoretycznych w konkursie Geopodchody 2016.
W rywalizacji moodle udział wzięło  56 zespołów z 21 szkół ponadgimnazjalnych kształcących przyszłych techników geodezji. Zespołom konkursowym zakwalifikowanym do etapu praktycznego serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Olsztyna w dniach 5-7 maja.

Poniżej pod linkiem znajduje się lista z wynikami –nazwa szkoły , punktacja i  nazwa loginu.

LINK

Na adresy mailowe opiekunów rozesłaliśmy informację z wynikami szczegółowymi wszystkich zespołów danej szkoły.  W komunikacie rozesłanym do zakwalifikowanych szkół podajemy informacje szczegółowe nt. uczestnictwa w etapie praktycznym w Olsztynie.

W pierwszej kolejności zakwalifikowane szkoły/opiekunowie powinny potwierdzić udział drogą mailową najpóźniej do dnia 13 kwietnia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zespoły,  które zakwalifikowały się do etapu praktycznego w Olsztynie winny uiścić do dnia 20 kwietnia 2016r. opłatę 50 zł/osobę (łącznie 200zł za 3 osobowy zespół uczniów i opiekuna) na poniżej podany numer konta bankowego:

25 1020 3541 0000 5402 0011 2540

Komitet Rodzicielski przy Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

Ul. Żołnierska 15,  10-900 Olsztyn

UWAGA !!! tytułem: „KONKURS GEOPODCHODY-2016”

Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

1.     W ramach uiszczonej opłaty wchodzi wyżywienie (w dniu 5 maja – kolacja, w dniu 6 maja – śniadanie, obiad i kolacja, w dniu 7 maja – śniadanie), noclegi w Schronisku nr 4 przy Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 15 w Olsztynie, a także przejazdy na Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie).

2.     Koszt dojazdu do Olsztyna uczniów wraz z opiekunem ponosi szkoła typująca drużyny.

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT  1

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie „Geopodchody” 2016

Etap teoretyczny (realizujemy na platformie Moodle) – 5 kwietnia 2016r. (okno czasowe 9:00 do 22:00) 

Ze szkoły mogą wziąć udział maksymalnie 3 zespoły 3 osobowe.

Rejestracja w formularzu Moodle na stronie http://zsbolsztyn.pl/index.php/o-szkole/bezkategorii/568-geopodchody-2016

W pierwszych dniach po świętach Wielkanocnych do sekretariatów szkół, zostaną rozesłane loginy i hasła dla zespołów.

Etap praktyczny – 5-7 maja 2016r.  w Olsztynie.

Ze względu na zakres materiału konkurs dedykowany głównie uczniom klas trzecich, mile widziane młodsze klasy.

Serdecznie zapraszamy

 

Kontakt :

Anna Mickiewicz 506 152 886

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Współpracują ze szkołą

Back to top