Ostatnie aktualności ze szkoły!  

 

 

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Finalista Olimpiady

Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

Mamy za sobą finał centralny XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. 

W tegorocznej Olimpiadzie do rywalizacji przystąpiło 3 735 uczniów reprezentujących 176 szkół,  a w eliminacjach okręgowych wzięło udział 665 uczestników ze 170 szkół. W dniach 11-12 kwietnia 2014 r. w Państwowych Szkołach  Budownictwa i Geodezji w Lublinie 82 uczniów z 44 szkół zakwalifikowanych po eliminacjach okręgowych przystąpiło do finału centralnego. Z naszej szkoły udział w finale centralnym wywalczył Łukasz Demkowicz z klasy IV ba, który został  FINALISTĄ  XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych zajmując XXVII miejsce

Czytaj więcej...

„WIOSNA TUŻ, TUŻ…”

„WIOSNA TUŻ, TUŻ…”

 

W środę,12 marca 2014 roku Warsztaty Szkolne odwiedzili wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 24 w Olsztynie.

Uczniowie klas II a1 i III a przygotowali dla dzieci zajęcia pt. „Wiosna tuż, tuż...”. Pierwszą część wizyty stanowiły zabawy plastyczne, rozwijające wyobraźnię oraz umiejętności manualne, następnie mali goście udali się na pokaz w pracowni stolarskiej, poprowadzony przez pana Henryka Kordasza. Ostatnim punktem spotkania były zajęcia dotyczące uprawy roślin, w trakcie których dzieci miały okazję zobaczyć różne rodzaje nasion, sposób wysiewu oraz pielęgnacji, a także uprawy założone wcześniej przez naszych uczniów w ramach zajęć praktycznych.

Bardzo dziękujemy przedszkolakom za wizytę i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie!

Czytaj więcej...


ZSB na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

  • ZSB na Olimpiadzie

    Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

    • W sobotę 8 marca 2014 roku w Państwowych Szkołach Budownictwa odbyły się Okręgowe Eliminacje XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do eliminacji przystąpiła młodzież z 11  szkół województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego wyłoniona w eliminacjach szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV ba: Łukasz Demkowicz i Piotr Manikało. W związku z tym, że zmienił się regulamin kwalifikowania uczniów do eliminacji centralnych, nie znamy jeszcze ostatecznych wyników. Wyniki zostaną podane do 20 marca 2014
Czytaj więcej...


Harmonogramy egzaminu maturalnego 2015

Harmonogramy 
egzaminu maturalnego 

2015
 
Harmonogram pisemnego egzaminu  

Harmonogram ustnego egzaminu

MATURA 2015

w Technikum Nr 4 w Olsztynie
oraz Uzupełniającym Technikum Zaocznym Nr 3 w Olsztynie

 oznaczenie sal: sala 7 – sala 25, sala 8-  sala 24, sala 9- sala 26

 

DATA
DZIEŃ

PRZEDMIOT

SALA

KLASA

UCZNIOWIE

GODZINA
ROZPOCZĘCIA

PRZEDMIOTOWY
ZESPÓŁ

EGZAMINACYJNY

11.05.2015

poniedziałek

 

Język polski

7

4 a

 

1.      

Cardozo Barajas

Szymon Jairo

12.30

Przewodniczący PZE

Lidia Nowacka

 

Członek–ZSG-S

Jadwiga Sikora

2.      

Grudkowska Anna

13.00

3.      

Kołecki Szymon

13.30

4.      

Kowalczyk Marta

14.00

5.      

Kozłowski Paweł

14.30

6.      

Lachowicz Adrianna

15.00

7.      

Piórkowski Bartłomiej

15.30

8.      

Płóciennik Kinga

16.00

9.      

Pozorski Krzysztof

16.30

10.   

Pytlarczyk Alicja

17.00

11.   

Radomska Patrycja

17.30

12.   

Radosińska Maja

18.00

13.   

Różycka Agnieszka

Anna

18.30

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 7 godz. 19.10

11.05.2015

poniedziałek

 

Język polski

8

4 a

 

1.      

Rutkowska Adrianna

12.30

Przewodniczący PZE

Jolanta Zdunek – Koc

 

Członek–ZSG-S

Iwona Lemke

2.      

Samatowicz Patrycja Marta

13.00

3.      

Sipowicz Anna

13.30

4.      

Skoczeń Aleksandra

14.00

5.      

Skrzypczyńska Monika

14.30

6.      

Szulich Klaudia

Joanna

15.00

7.      

Tymicka Karolina

Miriam

15.30

8.      

Waleryn Róża Izabela

16.00

9.      

Weiss Julita Izabela

16.30

10.   

Więcek Angelika

17.00

11.   

Wróbel Karolina

17.30

12.   

Zięba Monika

18.00

13.   

Piekut Adrianna

Magda

18.30

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 7 godz. 19.10

11.05.2015
poniedziałek

Język polski

9

4 ad

 

1.      

Bajkowska Daria

12.30

Przewodniczący PZE

Ewa Kuźmicka

 

Członek–ZSG-S

Jolanta Siemianowska

2.      

Bleks Aleksandra

13.00

3.      

Choszczyk Sebastian

13.30

4.      

Gizińska Luiza

14.00

5.      

Głażewski Artur

14.30

6.      

Golanko Wojciech

15.00

7.      

Grabowski Arkadiusz

15.30

8.      

Grochowski Dominik

16.00

9.      

Jurczak Iwona

16.30

10.   

Klein Mateusz

17.00

11.   

Kłosek Klaudia

17.30

12.   

Kondrat Dominika

18.00

13.   

Laszuk Damian

18.30

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 7, godz. 19.10

12.05.2015
wtorek

Język angielski

7

4 ba

 

1.      

Bartoszewski Wojciech

13.20

Przewodniczący PZE

Marek Szonert

 

Członek–Agata Lichy

2.      

Bąkowski Maciej

Zdzisław

13.40

3.      

Biliński Artur

14.00

4.      

Chojnowski Robert

14.20

5.      

Ciołko Kinga

14.40

6.      

Kaczmarczyk Karol

15.00

7.      

Kawałek Marcel

15.20

8.      

Kokoszka Daniel

Mariusz

15.40

9.      

Kondracka Klaudia

16.00

10.   

Kopystecki Adrian

16.20

11.   

Maranda Dariusz

16.40

12.   

Okólski Łukasz Damian

17.00

13.   

Sówka Igor Łukasz

17.20

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala  8, godz. 17.50

12.05.2015
wtorek

Język angielski

8

4 ba, 4 gd

 

1.      

Stankiewicz Patrycja Weronika

13.20

Przewodniczący PZE

Katarzyna Michalska

 

Członek–Anna Hnatiuk

2.      

Stępień Karol

13.40

3.      

Szepczyński Tomasz

14.00

4.      

Szkamruk Kamil

14.20

5.      

Tyszkiewicz Radosław

14.40

6.      

Wrona Mateusz

15.00

7.      

Zakabłuk Szymon
Arkadiusz

15.20

8.      

Żuk Adam

15.40

9.      

Bejger Amanda

16.00

10.   

Błaszczyk Anita

16.20

11.   

Cieniewska Klaudia

Małgorzata

16.40

12.   

Czyrko Jakub

17.00

13.   

Dajnowski Maciej

17.20

14.   

Golks Karolina Magda

17.40

15.   

Gut Alan Armin

18.00

16.   

Piekut Adrianna Magda

18.20

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 7, godz. 18.50

12.05.2015
wtorek

Język angielski

9

 4 gd

 

 

1.      

Klonowski Adrian
Krzysztof

13.20

Przewodniczący PZE

Anna Krajewska

 

Członek–ZSG-S

Urszula Smolińska

 

 

 

2.      

Król Bartosz

13.40

3.      

Łojewska Magdalena

14.00

4.      

Motkowski Kamil

14.20

5.      

Oszajca Aleksander
Mateusz

14.40

6.      

Sinica Katarzyna

15.00

7.      

Stanio Sebastian

15.20

8.      

Szafrański Adrian

15.40

9.      

Szewczyk Justyna
Bogumiła

16.00

10.   

Szybko Mariusz
Jarosław

16.20

11.   

Turek Maciej

16.40

12.   

Urbanowicz Maciej Adam

17.00

13.   

Wiśniewski Łukasz Henryk

17.20

14.   

Wróbel Wojciech

17.40

15.   

Zygmunt Mateusz

18.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 8, godz. 18.30

14.05.2015
czwartek

 

Język polski

7

4 ad

4 bb

1.      

Obidziński Patryk

12.30

Przewodniczący PZE

Lidia Nowacka

 

Członek–ZSG-S

Jadwiga Sikora

 

2.      

Pawlus Wojciech

13.00

3.      

Pławska Klaudia

13.30

4.      

Traut Anna Beata

14.00

5.      

Wojda Łukasz

14.30

6.      

Zdunek Martyna

15.00

7.      

Przybyszewski Bartłomiej

15.30

8.      

Rydzanowski Daniel Tomasz

16.00

9.      

Więckowski Patryk Eryk

16.30

10.   

Wojciechowski Jakub Wojciech

17.00

11.   

Wróblewski Karol Dariusz

17.30

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9, godz. 18.10

14.05.2015
czwartek

 

Język polski

8

4 bb,

 

1.      

Bis Bartłomiej

12.30

Przewodniczący PZE
Iwona Zabrzyjewska

 

 

Członek–ZSG-S

Iwona Lemke

2.      

Bollin Adrian

13.00

3.      

Bułanowski Bartłomiej

Janusz

13.30

4.      

Jacyno Kamil

14.00

5.      

Kaczmarczyk

Bartłomiej

14.30

6.      

Krzemiński Adrian

Jakub

15.00

7.      

Leleniewski Grzegorz

15.30

8.      

Łączyński Patryk

Marek

16.00

9.      

Michalski Adam

16.30

10.   

Michałek Mateusz

Bartłomiej

17.00

11.   

Piątek Jacek

17.30

12.   

Podgórski Radosław

18.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9, godz. 18.40

14.05.2015
czwartek

 

Język polski

9

UTZ 3

Asb.

 

1.      

Gałązka Piotr

12.30

Przewodniczący PZE

Jolanta Zdunek – Koc

 

Członek–ZSG-S

Jolanta Siemianowska

2.      

Majchrzak Radosław

13.00

3.      

Olifirko Tomasz

13.30

4.      

Sitarski Damian

14.00

5.      

Zuzelski Kamil

Sylwester

14.30

6.      

Filipski Grzegorz

Grzegorz

15.00

7.      

Kosut Arkadiusz

Zbigniew

15.30

8.      

Kowalski Krzysztof Marian

16.00

9.      

Monkiewicz Kamil

Paweł

16.30

10.   

Volmar Mateusz

Konrad

17.00

11.   

Zapadka Mariusz

Kazimierz

17.30

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 7 godz. 18.10

DATA
DZIEŃ

PRZEDMIOT

SALA

KLASA

UCZNIOWIE

GODZINA
ROZPOCZĘCIA

PRZEDMIOTOWY
ZESPÓŁ

EGZAMINACYJNY

18.05.2015
poniedziałek

 

Język polski

7

4 ba

 

1.      

Olszewska Klaudia

12.30

Przewodniczący PZE

Ewa Kuźmicka

 

Członek–ZSG-S

Jadwiga Sikora

2.      

Predko Aleksandra

Angelika

13.00

3.      

Siudzińska Joanna

13.30

4.      

Sówka Igor Łukasz

14.00

5.      

Stankiewicz Patrycja Weronika

14.30

6.      

Stępień Karol

15.00

7.      

Szepczyński Tomasz

15.30

8.      

Szkamruk Kamil

16.00

9.      

Tyszkiewicz Radosław

16.30

10.   

Walasek Klaudia Maria

17.00

11.   

Wrona Mateusz

17.30

12.   

Zakabłuk Szymon

Arkadiusz

18.00

13.   

Ziółkowski Marcin

Tomasz

18.30

14.   

Żuk Adam

19.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 8 godz. 19.40

Data, dzień

przedmiot

sala

klasa

Uczniowie

godzina

rozpoczęcia

przedmiotowy zespół

egzaminacyjny

18.05.2015
poniedziałek

 

Język polski

8

4 gd

1.      

Bejger Amanda

12.30

Przewodniczący PZE

Iwona Zabrzyjewska

 

Członek–ZSG-S

Iwona Lemke

 

 

2.      

Błaszczyk Anita

13.00

3.      

Cieniewska Klaudia

Małgorzata

13.30

4.      

Czyrko Jakub

14.00

5.      

Dajnowski Maciej

14.30

6.      

Golks Karolina Magda

15.00

7.      

Gut Alan Armin

15.30

8.      

Klonowski Adrian

Krzysztof

16.00

9.      

Krasuski Piotr

16.30

10.   

Król Bartosz

17.00

11.   

Łojewska Magdalena

17.30

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.10

18.05.2015
poniedziałek

 

Język polski

9

 4 gd

 

1.      

Motkowski Kamil

12.30

Przewodniczący PZE Lidia Nowacka

 

Członek–ZSG-S

Janusz Groszkowski

2.      

Oszajca Aleksander

Mateusz

13.00

3.      

Sinica Katarzyna

13.30

4.      

Stanio Sebastian

14.00

5.      

Szafrański Adrian

14.30

6.      

Szewczyk Justyna

Bogumiła

15.00

7.      

Szybko Mariusz

Jarosław

15.30

8.      

Turek Maciej

16.00

9.      

Urbanowicz Maciej

Adam

16.30

10.   

Wiśniewski Łukasz

Henryk

17.00

11.   

Wróbel Wojciech

17.30

12.   

Zygmunt Mateusz

18.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.40

19.05.2015
wtorek

 

Język polski

7

 4 ba

 

 

1.      

Bartoszewski Wojciech

12.30

 

Przewodniczący PZE

Ewa Kuźmicka

 

Członek–ZSG-S

Janusz Groszkowski

 

 

 

 

 

2.      

Bąkowski Maciej

Zdzisław

13.00

3.      

Biliński Artur

13.30

4.      

Chojnowski Robert

14.00

5.      

Ciołko Kinga

14.30

6.      

Kaczmarczyk Karol

15.00

7.      

Kawałek Marcel

15.30

8.      

Kokoszka Daniel

Mariusz

16.00

9.      

Kondracka Klaudia

16.30

10.   

Kopystecki Adrian

17.00

11.   

Maranda Dariusz

17.30

12.   

Okólski Łukasz

Damian

18.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.40

19.05.2015

wtorek

 

Język niemiecki

108

 4 ba

 

 

1.      

Olszewska Klaudia

13.40

 

Przewodniczący PZE

Małgorzata Polkowska

– ZSG-S

 

Dominika Liburska

Członek

 

2.      

Predko Aleksandra

Angelika

14.00

3.      

Siudzińska Joanna

14.20

4.      

Walasek Klaudia Maria

14.40

5.      

Ziółkowski Marcin

Tomasz

15.00

6.      

Krasuski Piotr

15.20

7.      

Majchrzak Radosław

15.40

8.      

Jurczyński Adam Piotr

16.00

9.      

Kosut Arkadiusz

Zbigniew

16.20

10.   

Marciniak  Małgorzata (Futura)

16.40

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 17.10

19.05.2015
wtorek

 

Język angielski

8

 4 bb

 

 

1.      

Bollin Adrian

12.40

 

Patrycja Lipińska

Przewodniczący PZE

Patrycja Lipińska–ZSG-S

Członek  - Agata Lichy

 

 

 

2.      

Bułanowski Bartłomiej

Janusz

13.00

3.      

Jacyno Kamil

13.20

4.      

Kaczmarczyk

Bartłomiej

13.40

5.      

Krzemiński Adrian

Jakub

14.00

6.      

Leleniewski Grzegorz

14.20

7.      

Łączyński Patryk

Marek

14.40

8.      

Michalski Adam

15.00

9.      

Michałek Mateusz

Bartłomiej

15.20

10.   

Podgórski Radosław

15.40

11.   

Przybyszewski

Bartłomiej

16.00

12.   

Rydzanowski Daniel

Tomasz

16.20

13.   

Więckowski Patryk

Eryk

17.00

14.   

Wojciechowski Jakub

Wojciech

17.20

15.   

Wróblewski Karol

Dariusz

17.40

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.10

19.05.2015
wtorek

 

Język angielski

9

 4 a

 

 

1.      

Grudkowska Anna

12.40

 

Katarzyna Michalska

Przewodniczący PZE–ZSG-S

Ewa Lachowicz

Członek

 

 

2.      

Kołecki Szymon

13.00

3.      

Kowalczyk Marta

13.20

4.      

Płóciennik Kinga

13.40

5.      

Pozorski Krzysztof

14.00

6.      

Radomska Patrycja

14.20

7.      

Radosińska Maja

14.40

8.      

Różycka Agnieszka

Anna

15.00

9.      

Samatowicz Patrycja

Marta

15.20

10.   

Skoczeń Aleksandra

15.40

11.   

Szulich Klaudia

Joanna

16.00

12.   

Tymicka Karolina

Miriam

16.20

13.   

Więcek Angelika

17.00

14.   

Wróbel Karolina

17.20

15.   

Zięba Monika

17.40

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.10

20.05.2015
środa

 

Język angielski

7

 4 ad

 

 

1.      

Bajkowska Daria

12.40

 

Przewodniczący PZE

Anna Krajewska

 

Urszula Smolińska

Członek ZSG-S

 

 

2.      

Choszczyk Sebastian

13.00

3.      

Gizińska Luiza

13.20

4.      

Golanko Wojciech

13.40

5.      

Grabowski Arkadiusz

14.00

6.      

Grochowski Dominik

14.20

7.      

Jurczak Iwona

14.40

8.      

Klein Mateusz

15.00

9.      

Kłosek Klaudia

15.20

10.   

Laszuk Damian

15.40

11.   

Obidziński Patryk

16.00

12.   

Pawlus Wojciech

16.20

13.   

Pławska Klaudia

17.20

14.   

Wojda Łukasz

17.40

15.   

Zdunek Martyna

18.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.30

20.05.2015
środa

 

Język niemiecki

8

 4 ba

 

 

1.      

Cardozo Barajas

Szymon Jairo

12.40

 

Przewodniczący PZE

Małgorzata Polkowska

– ZSG-S

 

Dominika Liburska

Członek

 

2.      

Kozłowski Paweł

13.00

3.      

Lachowicz Adrianna

13.20

4.      

Piórkowski Bartłomiej

13.40

5.      

Pytlarczyk Alicja

14.00

6.      

Rutkowska Adrianna

14.20

7.      

Skrzypczyńska Monika

14.40

8.      

Sipowicz Anna

15.00

9.      

Waleryn Róża Izabela

15.20

10.   

Bis Bartłomiej

15.40

11.   

Piątek Jacek

16.00

12.   

Bleks Aleksandra

16.20

13.   

Głażewski Artur

17.00

14.   

Kondrat Dominika

17.20

15.   

Traut Anna Beata

17.40

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 18.10

20.05.2015
środa

 

Język angielski

9

 UTZ 3 abs

 

 

1.      

Gałązka Piotr

13.20

 

Przewodniczący PZE–ZSG-S

Patrycja Lipińska

Anna Hnatiuk

Członek

 

 

2.      

Olifirko Tomasz

13.40

3.      

Sitarski Damian

14.00

4.      

Zuzelski Kamil

Sylwester

14.20

5.      

Denkiewicz Paweł

14.40

6.      

Kowalski Krzysztof

Marian

15.00

7.      

Monkiewicz Kamil

Paweł

15.20

8.      

Opolski Sebastian

Mateusz

15.40

9.      

Zapadka Mariusz

Kazimierz

16.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  sala 9 godz. 16.30

                 

 Materiały pomocnicze

 


Tydzień Techniczny

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie ZSB w Olsztynie mają przyjemność zaprosić gimnazjalistów wraz z opiekunami na

 

 

 

Tydzień Techniczny- Tydzień Drzwi Otwartych

 

17.03.- 21.03.2014r.

 

 

 

Pragniemy zaprezentować Państwa uczniom naszą placówkę, nowoczesne warsztaty, pracownie badań laboratoryjnych  a także odpowiedzieć na pytania dotyczące kierunków kształcenia, 

Jak również  zaprezentować nowoczesne materiały i technologie z udziałem przedstawicieli wiodących firm budowlanych, drzewnych i geodezyjnych, pokazy  umiejętności praktycznych naszych uczniów oraz prezentacje multimedialne.

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia wraz z podaniem nazwy szkoły oraz liczbą uczniów  do 15 marca 2014 na adres mailowy szkoły: zsbolszt (at) poczta.internetdsl.pl  lub telefonicznie 89 527 67 94
( sekretariat)  lub  89 527 87 97  wew.201 (wicedyrektor Lidia Nowacka ).

Czytaj więcej...



Happening maturzystów

Happening maturzystów

 

24 stycznia 2014 r. uczniowie klas: IV ba, III ba o III a uczestniczyli w Happeningu Olsztyńskich Maturzystów. Honorowym patronatem objął to wydarzenie prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz.

Nasi maturzyści przebrani w robocze kombinezony, z plakatami z logo szkoły, przy dźwiękach grzechotek wykonanych z plastikowych butelek oraz z koszem pysznych krówek stawili się przed ratuszem, gdzie o 11.00  reprezentanci ZSB: Krystian Steć i Sylwia Tołkacz oraz Mateusz Brzozowy i Zofia Janda symbolicznym polonezem rozpoczęli happening.

Następnie barwnym korowodem, przy dźwiękach muzyki, radosnych okrzykach uczniów przeszliśmy ulicami Starego Miasta, wzbudzając zaciekawienie i radość mieszkańców Olsztyna.

Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie przy współpracy dwunastu innych szkół ponadgimnazjalnych, w tym ZSB.

Celem happeningu było „zaakcentowanie, jak ważną chwilą w życiu młodych ludzi jest matura jako wejście w nowy, dorosły etap życia”.

Czytaj więcej...

Dzień Patrona ZSB

Dzień Patrona ZSB

 

15 lutego 2014 r. obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły. Z tej okazji przybyli do nas przedstawiciele Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej wraz z Prezesem Zarządu Okręgu Warmińsko-Mazurskiego panem Maciejem Prażmo.  

Po programie historyczno-literackim przygotowanym przez młodzież (uczennicez klasy III a i uczniów z klasy I b) goście dzielili się swoją wiedzą na temat AK, a także refleksjami o naszej historii i patriotyzmie.  

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością podczas uroczystości.

Czytaj więcej...

Współpracują ze szkołą

Back to top